hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  7 Mart Dolunayı burçlara etkileri! Başak burcundaki Dolunay hangi burcu nasıl etkileyecek?

  7 Mart Dolunayı burçlara etkileri Başak burcundaki Dolunay hangi burcu nasıl etkileyecek
  expand

  Mart ayı dolunayı etkileri burçları yakından takip edenler tarafından merak ediliyor. Dolunay, 7 Mart Salı günü saat 12.40’ta Başak burcunda 16 derecede gerçekleşecek. Yılın üçüncü dolunayının ardından ise Yeni Ay, 21 Mart Salı günü saat 17.22’de Koç burcunda gerçekleşecek. Peki, 7 Mart Başak dolunayı burçlara etkisi neler? İşte detaylar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Astrolojiyi yakından takip edenler tarafından 7 Mart Başak dolunayının etkileri merak ediliyor. Her ay meydana gelen dolunay olayı bu kez ikizler burcunda gerçekleşecek. Mart’ın 7’sinde 16 derece Başak burcunda bir dolunay meydana gelecek. Başak burcunda gerçekleşecek dolunay, uzun bir süredir İkizler burcunda olan Mars ile sert bir açı yapıyor. 

  7 Mart 2023’te Balık burcundaki Güneş ile Başak burcundaki Ay, karşıt açı oluşturacak ve bu tarihte dolunay, Başak burcunda gözlenecek. Dolunay, yeni ay evresinde başlangıcı yaşanan olay ve durumları doruk noktasına çıkarıyor. Bizi Başak burcunun etkisiyle günlük işler, rutinler, fiziksel sağlık ve düzen konusunda özenli olmaya teşvik ederken Balık burcunun etkisiyle ruhsal dengeye çağırıyor. Bu dönemde duygusal ihtiyaçlarınızı keşfetmek için fırsat yakalayabilirsiniz. Dolunayın gökyüzünde oluşturduğu aydınlanma gibi hayatınızda da sembolik bir aydınlanma yaşayabilir ve önemli bir eksikliğin farkına aniden varabilirsiniz.

  7 Mart Dolunayı burçlara etkileri Başak burcundaki Dolunay hangi burcu nasıl etkileyecek7 MART DOLUNAYININ BURÇLARA ETKİLERİ

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  KOÇ BURCU

  En çok sağlık, iş ve iletişim trafiği etkileri Yükselen Koç’lar tarafından hissedilecek. Bu dönemde yeni iş anlaşmaları yapabilir, yeni sağlık rutinlerine başlayabilir, işiniz ile ilgili iletişim trafiğiniz artabilir.

  BOĞA BURCU

  Çalışmaktan, sevdiğiniz insanlar için faydalı işler yapmaktan zevk duyabilirsiniz. İş vasıtasıyla tanıştığınız biriyle flört etmeye başlayabilirsiniz. Gönül ilişkilerinde arzularınız yerine gelebilir ve çocuklarınızla iletişiminiz başarılı biçimde ilerleyebilir.

  İKİZLER BURCU

  Aileniz ve yaşadığınız yer ile ilgili gündeme gelen bir değişiklik adına bazı yanılgılar ve yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Bu dönemde yapılan tüm maddi ve manevi konularda çok dikkatli olmalı ve alacağınız kararların arka planını iyice araştırmalısınız.

  YENGEÇ BURCU

  Kimileri kardeş, kuzen ve yakın çevresi ile ilgili önemli gelişmeler yaşarken, kimi Yengeçler yuva konusu, ev değişikliği gibi konularla ilgilenebilir.

  ASLAN BURCU

  Yükselen Aslan’lar için finansal konular, sahip oldukları mallar ve para konuları ön planda olacak. Para konusunda sorumluluk almaları gereken, hesap yapmaları gereken bir dönemdeler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  BAŞAK BURCU

  Hünerleriniz, dış görüntünüz ve kararlarınız bu süreçte çok konuşulabilir. İşe girebilir, terfi edebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız, yaşadığınız kişiler ve görevlerinizde ayıklamalar yapabilirsiniz.

  7 Mart Dolunayı burçlara etkileri Başak burcundaki Dolunay hangi burcu nasıl etkileyecekTERAZİ BURCU

  Aşktan yana şanslı olacağınız bir dönem. Finansal gücünüzü toparlarken ekstra bazı ödemelerle boğuşmak durumunda kalmayın. Akılcı ve mantıklı yatırımlar bu dönemde sizi güçlendirebilir.

  AKREP BURCU

  Gelir kaynaklarınız ve şansınızda bir yükselme söz konusu olacak. Arkadaşlarınız finansal başarınızda önemli rol oynayabilir.

  YAY BURCU

  Yükselen Yay için bu dönem kariyer ve başarı ön planda olacak. Kariyeriniz ile ilgili bazı konularda bitişler ve yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Toplum önündeki etiketiniz, kimliğiniz ve bilinirliğiniz ile ilgili konular da gündemde.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  OĞLAK BURCU

  Hayatınızda bir dönem kapanabilir, emekli olabilir, dış görüntünüzü değiştirebilir, işinizi kapatabilir veya uzak bir şehre yerleşme kararı alabilirsiniz. Yüklerinizi ve yalnızlığınızı artık daha fazla göğüslemek yerine birileriyle paylaşmak isteyebilirsiniz.

  KOVA BURCU

  Kariyer planlamanızı bu döneme kadar doğru yaptıysanız güzel sonuçlar almanız an meselesi. Yepyeni bir kariyer yolculuğuna çıkıyor olabilirsiniz. Yeterli donanım ve bilgi içindeyseniz, kendinizi iyi bir başarıya hazırlıyor olacaksınız.

  BALIK BURCU

  İlişkiniz varsa bunu evliliğe taşımaya karar verebilirsiniz. Ayrıca sevgilinizle romantik bir seyahat yapmak gibi fikirler de gündeme gelebilir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow