hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  7 Mart Hangi Burç? 7 Mart Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  7 Mart Hangi Burç 7 Mart Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Burçların arasında 20 Şubat - 20 Mart arası olduğu da bilinir. Bu aralık içerisinde 8 Mart tarihide bulunur. Buna göre bu tarihte doğan insanların ortak bir burçları olduğunu söyleyebiliriz. Ortak olan bu burç Balık olarak karşımızda yer alır. Son derece duygusal, merhametli ve korumacı bir burçtur. Ayrıca bazı özellikleri her Balık kişisinde ortak şekilde görülür. Bunun yanında grubun element simgesi su olarak bilinmektedir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  7 Mart Hangi Burç? 

  12 burç arasında Balık burcuda yer alır. 7 Mart tarihli doğanlar için Balık burcu bulunur. Doğal olarak doğum tarihi 7 Mart olan her bireyin burcuda aynıdır. Balık burcunun en merhamet sahibi burçlar içerisinde olduğu görülür. Bununla birlikte balık burcu kişileri çevrelerinde sevilen karakterler olarak bilinirler. İyi kalpleri ve güçlü inançları vardır.

  7 Mart Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri

  Balık burcu için gereken tarih aralığından bahsetmiştik. Buna göre 7 Mart tarihi bizi Balık burcuna ulaştırır. Bu burçta olanların çoğu merhamet sahibi kişilerdir ve sevgiyi ön planda tutarlar. 7 Mart tarihinde doğanların sahip oldukları ortak özellikler;

  - Su grubunda bulunan bir üyedir.

   

  - Şakacı ve mutlu görünseler de iç dünyaları farklıdır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  - Sevgi dolu kişilerdir.

   

  - Sezgileri gelişmiştir.

   

  - Empati kurmayı çok iyi bilirler.

   

  - Güçlü yapıları olsa da zaman zaman güvensizlik hissederler.

   

  Balık burcu olanların başkalarının acılarını anlayan yapıda oldukları bilinir. Bunun olumlu bir özellik olduğunu rahatlıkla söylemek mümkündür.

   

  7 Mart Tarihinde Doğanların Arkadaşlık İlişkileri Nasıldır?

   

  Balık burcu olan kişiler empati kurmayı çok iyi bilirler. Bu oldukça önemli bir unsurdur. Ayrıca mizah duyguları gelişmiş oldukları için son derece iyi arkadaş olabilirler. Bunun yanında neşeli yapıları ile çevrelerine enerji saçtıkları görülür. Zaman zaman ise kabuklarına çekilirler. Bu gibi durumlarda onları rahatsız etmemek gerekir.

   

  7 Mart Tarihinde Doğanların Olumsuz Yönleri

   

  7 Mart tarihli doğan kişiler birçok olumlu özelliğe sahip olsalar da bunlar arasında olumsuz yanlarda bulunur. Özellikle balık burçları kararsız olan bir yapıdadır. Ayrıca özgüveni düşüktür. Bunun yanında Balık burçları geniş bir hayal dünyasına sahiptirler. Buda zaman zaman gerçeklerden kaçtıklarını gösterir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow