hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  7 Mayıs Hangi Burç? 7 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  7 Mayıs Hangi Burç 7 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  21 Nisan ve 20 Mayıs içerisinde doğan kişiler boğa burcu olur. O yüzden buna bakıldığında 7 Mayıs tarihinde doğan kişilerin boğa burcu içerisinde olduğu görülmektedir. Böylece boğa burcunun tüm özelliklerini günlük yaşamında gösterirler. Elbette bu durum doğum haritası üzerinden birçok farklı detaylandırma ile birlikte de ele alınır. Fakat kadın ya da erkek değişik yaş kriterleri biçiminde ortak özellikler ön plana çıkar. Bu özellikler gezegen konumları ve kişinin doğum saati ile birlikte pek çok yapı altında ele alınır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  7 Mayıs Hangi Burç?

  7 Mayıs tarihinde doğan kişilerin boğa burcu içerisinde olduklarını ifade etmek gerekir. 12 burçtan biri olarak öne çıkan boğa burcu, 21 Nisan ve 20 Mayıs tarihlerini kapsamaktadır. Bu bir aylık süreç içerisinde farklı zaman dilimine doğan herkes ortak biçimde boğa burcu içerisinde bulunur. Böylece boğa burcunun getirdiği pek çok özelliği kişilik ve karakteristik yapı olarak taşır.

  7 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri

  Boğa burcu içerisinde olan 7 Mayıs tarihinde doğan kişiler, pek çok farklı ortak özellik gösterir. Bu ortak özellikler kişinin davranışları ve seçimleri ile beraber günlük yaşamlarını da önemli oranda etkiler.

  - Stres altında bile güçlü bir çalışma yapısına sahiplerdir.
  - Duygusal bir yapıya sahiplerdir.
  - Yaptıkları işlerde kalıcı ve istikrarlı olmak isterler.
  - Kıskançlıkları ile ön plana çıkarlar.
  - Yaptıkları pek çok işte ve bekleyişte önemli bir sabır gücüne sahiplerdir.

  Birçok değişik karakteristik özellikleriyle berber boğa burcu en özel burçlar arasında yer alır.

  7 Mayıs Boğa Burcu Kişilik Özellikleri

  Boğa burcu olmaları ile beraber 7 Mayıs tarihinde doğan kişiler birçok ortak özellik gösterir. Özellikle finansal yönden güçlü olmaları ile dikkatleri üzerine çekerler. Çünkü yatırım ve finans konusunda başarılı işlere imza atarlar. Aynı zamanda mal ve mülk sahibi olmaları ile başarı elde ederler.

  Çok sabırlıdırlar ve bu sayede istediklerini elde edebilirler. Sevecen ve sıcakkanlı insanlar oldukları için çevresindekiler tarafından sevilirler. Çok hırslı olmalarının yanı sıra Aynı zamanda inatçı olmaları ile de ön plana çıkarlar.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow