hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  7 Temmuz Hangi Burç? 7 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  7 Temmuz Hangi Burç 7 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  İnsanlar doğdukları güne göre güneş burcunu belirleyebilirler. 12 burcun belli tarihi aralıkları vardır. Bu tarih aralıklarında doğanlar bir burca ait olurlar. Güneş burcu insanların fiziksel ve karakter özelliklerini belirler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  7 Temmuz Hangi Burç?

  23 Haziran - 22 Temmuz tarihleri arasında doğanlar Yengeç burcu olarak ifade edilir. 7 Temmuz Yengeç burcunun tarih aralığı arasında yer aldığı için 7 Temmuz tarihinde doğan insanlar Yengeç burcu olarak ifade edilir.

  7 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri

  7 Temmuz tarihinde doğan kişiler Yengeç burcu olur. Yengeç burcu olan kişilerin ortak özellikleri vardır. Yengeç burcu olan kişiler hassas ve kırılgan yapıya sahiptirler. Söyleyeceğiniz en ufak bir söz bile onları büyük bir şekilde etkileyebilir. Annelik içgüdüsü içerisinde olurlar. Neşeli ve iyimser oldukları kadar somurtkan oldukları anlarda olur.

  7 Temmuz Yükselen Yengeç

  7 Temmuz tarihinde dünyaya gelenler Yengeç burcu olur. Güneş burçları bir olsa da yükselen burçlar birbirinden farklıdır. Yükselen Yengeç olan kişiler gizliliğe önem verirler. Kendi hayatlarında veya çevresindeki kişilerin her türlü sırlarını tutabilirler. Yükselen Yengeçler çok hızlı karar değiştirirler. Sessiz ve sakin görünümlü oldukları kadar sinirlendikleri yanlarda vardır.

  Yengeç Burcu Fiziksel Özellikleri

  Yengeç burcu insanları beyaz tenli ve yuvarlak yüzlüdür. Boyları çok uzun değildir, genellikle orta boylu olurlar. Saçları kahverengi tonlarında olur. Yengeç kadınları çok güzeldir. Çünkü Ay gezegenini gösteren yüz şekilleri vardır. Vücutları ise oldukça dikkat çekicidir. Fakat yaş ilerledikçe kilo sorunlarına dikkat etmezlerse şişmanlayabilirler.

  Yengeç Burcu Kişisel Özellikleri

  Yengeç insanları her konuda aşırı derecede kuruntulu olabilirler. Sorumluluk alma duyguları gelişmiştir. Üstlerine düşen her bir sorumluluğun üstesinden gelirler. Duygusal ve duyarlı yanları ağır basar. Her konuda herkesin yardımına koşmak isterler. Yengeç burçlarının en belirgin özellikleri ise hassas olmalarıdır. Çevresindeki insanlar hassas oldukları için biraz daha dikkatli olmaları gerekebilir.

  Yakınlarını çok severler fakat sevgilerini belli etme konusunda çok da başarılı olamayabilirler. Yapılan bir yanlışı kolay kolay affetmezler. Yengeçler müzik dinlemeyi ve müzik konuları ile ilgilenmeyi çok severler. Tartışmaktan hoşlanmazlar bu sebeple tartışma ortamlarından uzaklaşırlar. Duygularını çok açık bir şekilde ifade etmeyi sevmezler.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow