hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  8 Ekim Hangi Burç? 8 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  8 Ekim Hangi Burç 8 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Her insan hangi burca sahip olduğunu bilmek ister. Burçlar, insanların karakter özelliklerini doğrudan etkiler. İnsanların doğum tarihi, sahip oldukları burcu belirler. İnsanlar çoğu zaman sevdikleri insanın burcunu da öğrenmek ve onunla hangi konularda anlaşıp anlaşamayacağını bilmek ister.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  8 Ekim Hangi Burç?

  8 Ekim tarihinde doğan kişiler, hangi burç oldukları da merak edip sıkça araştırıyor. Bu tarihte doğan kişiler ise, Terazi burcunun çeşitli özelliklerini taşır. Terazi burçları genellikle de dengeli yapıları ile dikkat çeker.

  8 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri

  Astrolojide her burcun bir de kendisine ait yönetici burcu bulunur. Terazi burcunun yönetici gezegeni ise, Venüs olarak bilinir. Terazi, bir hava grubu burcu olarak bilinir. Aynı zamanda öncü burçlar arasında yer alır. Terazi burcunun bilinen uğurlu sayısı ise, 9 ve 6'dır.

  Terazi burçları, sakinliği ve soğukkanlı yapısı ile dikkat çeker. İstedikleri ve çabaladıkları her işte büyük bir başarı sağlar. Terazi burçlarının bir işi başarabilmesi için o işe başlaması yeterlidir. Terazi burçları, zor günlerinde yanında olan kişileri hayatları boyunca asla unutmaz.

  Aynı zamanda çok vefalı ve düşünceli bir kişiliğe sahiptir. Terazi burçları, her alanda adaletli olmaya ve adaleti sağlamaya özen gösterir. Terazi kadınları, gösterişten uzak, bakımlı ve dikkat çekicidir. Girdikleri ortamda naiflikleri ile tüm gözleri üzerinde toplayabilirler.

  8 Ekim Yükselen Burcu Nedir?

  Ay burcunun yükselen burcu, ismi ile de bilinir. Yükselen burcunu kısa zaman içinde öğrenmek isteyen kişilerin doğum tarihinin bilmesi yeterli olmaz. Aynı zamanda yükselen burcunun bulunabilmesi için doğum saatlerinin de bilinmesi gerekir.

  Yükselen burcu, bu özellikleri sayesinde daha kişisel bilgiler verir. Bu nedenle de günümüzde pek çok kişi yükselen burcunu da merak eder ve bununla ilgili çeşitli araştırmalar yapar.

  Terazi Burcunun Fiziksel Özellikleri

  Terazi burçlarının fiziksel yapıları çok sağlam ve güçlüdür. Bu burçlar, Zodyak'ın en güzel kişileri olarak da bilinir. Uzun boylu, düz kahverengi saçlı, ince vücutlu, beyaz tenli, yuvarlak yüzlü ve koyu renk gözlüdürler. Terazi, aynı zamanda bir denge burcudur.

  Önemsiz bir dengesizlik çok hassas olan vücutlarını alt üst etmeye yeter. Hastalıkları sırasında yanındaki kişilerden yoğun ilgi beklerler. Aradıkları ilgiyi alamadıkları zaman, huysuzlaşarak çok daha fazla hastalanırlar.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow