hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  8 Eylül Hangi Burç? 8 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  8 Eylül Hangi Burç 8 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  8 Eylül günü başak burcudur. Başak burcu astrolojik takvime göre Zodyak'ın altıncı burcu olarak bilinmektedir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  8 Eylül Hangi Burç?

  8 Eylül günü doğmuş olan kişiler hangi burca mensup olduklarını araştırmaktadır. Bu kişiler başak burcudur ve 8 Eylül de doğmuş olanlar başak burcunun özelliklerini taşırlar. Başak burcu kişileri temizliği sever ve hayatlarının her bölümünü temizlemeyi tercih eder.

  Bu nedenle hayatında çok insan bulundurmaz ve herkesi hayatına almaz. Ayrıntılara önem veren başaklar için detaycı demek mümkündür. Tanıdıklarına sıcak davransalar da yeni tanıştıkları kişiler tarafından mesafeli olarak tanımlanabilirler.

  8 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  Doğum günü 8 Eylül olan kimseler başak burcu olurlar. Başak burcunun tarih aralığı 22 Ağustos ve 22 Eylül aralığıdır. Bu tarihlerin arasında bir günde doğarsanız burcunuz başak olur. Başak burcu insanları hem zeki hem de oldukça çalışkan olurlar. İnsanlara yardım etmeyi severler ve kendileri mükemmel olmak için çok çabalarlar. Bu nedenle karşısındaki kişilerden de mükemmel ve hatasız olmalarını beklerler.

  8 Eylül Yükseleni

  8 Eylül gününde doğanların yükselen burçlarını öğrenmeleri için hangi saatte doğduğunu bilmelidir. Yükselen burçları başak olan kişilerin düzenli olduklarını söylemek mümkündür. Bir başkasının umursamayacağı bilgiler bile başaklar için önemlidir çünkü onlar ayrıntılara önem verirler. Bazen ayrıntılara odaklanmaktan bütünü göremeseler de bu huylarından vazgeçemezler.

  Kusursuzluğa önem verdikleri için kusursuz olmaya çalışırlar ve karşılarındakinden de aynısını beklerler. Geleceğe yönelik planları vardır ve maddi olarak güçlü hissetmek için birikim yaparlar. Soğukkanlı olan bu kişiler insanlara mesafeli dururlar ve bu nedenle çok fazla arkadaşları olmaz. Tanıdıklarına karşı sıcak olabilseler de yeniliklere açık değillerdir ve sosyal ortamlarda soğuk durabilirler.

  8 Eylül Tarihinde Doğan Kişilerin Fiziksel Özellikleri

  Eğer 8 Eylül de doğmuşsanız muhtemelen orta boylusunuzdur. Başak burçları bağırsağı temsil ettikleri için hayatlarının ilerleyen evrelerinde bağırsak ile ilgili sağlık sorunu yaşayabilirler. Başak burcu kişileri sporu seven ve güzel bir vücuda sahip olan insanlardır. Gözleri büyük olur ve elmacık kemikleri de belirgindir. Başakların kuvvetli olan bölgeleri bacakları güçsüz olan bölgeleri ise kollarıdır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow