hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  8 Mayıs Hangi Burç? 8 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  8 Mayıs Hangi Burç 8 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Burçların insan hayatı üzerinde çok önemli etkileri vardır. Kişisel ve fiziksel özelliklerin yorumunda da astrolojiden faydalanılır. 8 Mayıs günü dünyaya gelen kişiler, boğa burcu olurlar. Boğa burçlarının bazı özellikleri onları diğer burçlardan ayırır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  8 Mayıs Hangi Burç?

  Astrolojide kimin hangi burca sahip olacağı doğum tarihine bağlıdır. Özellikle de 8 Mayıs tarihinde dünyaya gelen kişiler, boğa burcuna sahip olurlar. Maddi konulara çok önem veren boğa burçları kendilerini her zaman güvende hissetmek ister. İşlerinde her zaman ciddi ve disiplinli olan boğa burcu kadınları ve erkekleri başarılı işlere imza atar.

  8 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri

  Boğa, (Latince: Boğa, Taurus) burçlar kuşağının takımyıldızları arasında yer alır. Batısında Koç, doğusunda ise, İkizler takımyıldızlarının arasında yer alır. Kuzeyinde Auriga ve Perseus (Arabacı takımyıldızı), güneybatısında Eridanus, güneydoğusunda Oryon ve Setus yer alır. 20 Nisan - 20 Mayıs tarihleri arasında doğan kişiler boğa burcuna aittirler.

  Stres altında bulunan insanların bulunduğu durumu korumaya çalışmaları oldukça normaldir. Ama değişime direnmek ve değişim ile mücadele etmek, değişimin getirmesi beklenen etkileri engellemez. Bu nedenle de bu gibi durumlarda değişime karşı direnmek yerine rüzgarı arkanıza alarak düşünce, duygu ve davranışlarınızın tempolarını arttırmak en olması gereken iştir.

  Bu şekilde davranan kişiler pasif takipçiler değil de atılgan liderler olarak bilinir. 2023 yılının ikinci yarısını boğa burcunda geçiren boğaların hayatlarına yeni umut tohumları atılacak. Aynı zamanda 25 aralık 2023 tarihinde tekrar ilerleme hareketine başlayan Jüpiter, boğalar için yeni yılda iyimser beklentiler de gösteriyor.

  8 Mayıs Yükseleni

  8 Mayıs tarihinde doğmuş olan kişiler, boğa burcuna sahiptir. Aynı zamanda Yükselen burçları da birbirinden farklılık gösterir. Bunun nedeni de yükselen burcun belirlenmesi üzerinde doğum saati, doğum yeri gibi önemli kriterlerin de göz önüne alınmasıdır.

  Bu bilgiler doğru bir şekilde elde edildikten sonra astrolojik hesaplamalar sonucunda 8 Mayıs doğumlu olan kişiler, yükselen burçlarını kolay bir şekilde ve çok kısa bir süre içinde öğrenebilir. Boğa burçları, her koşulda kendi menfaatlerini gözetmeyi asla ihmal etmez.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow