hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  8 Temmuz Hangi Burç? 8 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  8 Temmuz Hangi Burç 8 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  8 Temmuz'da doğan kişiler astrolojiye göre yengeç burcudur. Bu tarihte doğan kişiler Güneş'in yengeç olarak bilinen takımyıldızını oluşturan yıldızların içindedir. Yengeç burçları esnektir, duygusal olarak savunmacıdır ve yaşamlarının birçok farklı aşamasından geçerler. Aynı zamanda da ay tarafından yönetilirler. Ay da akılın, anneliğin, duyguların, güzelliğin ve suyun gezegeni olmaktadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  8 Temmuz Hangi Burç?

  Genelde 8 Temmuz tarihinde doğan yengeçler; yaratıcı ve besleyicidir. Aynı zamanda anlayışlı, sanatsal ve de duygusaldır. Bu tarihte doğan kişiler akıcı, spontane ve değişime düşkün karaktere sahip olmaktadır. Kişisel olarak, duyarlı ve empati kuran bireylerdir.

  Genelde 8 Temmuz doğumlu kişiler fiziksel olarak çekicidir. Yengeç bir su burcudur ve Güneş bu burca geldiğinde kişi çok güzel ve fiziksel olarak çekici hale gelmektedir. Karşı cinsin üyelerini cezbetme yeteneğine sahip olan yengeç burçları güzel görünümleri ile hayranlık bırakmaktadır.

  8 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri Nelerdir?

  Yengeç burçları hızlı kararlar alan insanlardır. Karar vermek istedikleri konuda zaman kaybetmezler. Hareket halinde olmaktan hoşlanırlar ve işleri halletmeyi severler. Biraz huzursuzdurlar ve enerjilerini çok verimli bir yaşam sürmek için kullanmaktadırlar. Çok çalışmayı sevmezler. Sık sık mola yaparlar.

  Aile bireyleri ile anlaşmazlıklar yaşayabilirler. Sık sık hayatlarındaki insanlarla araları açılır ve sık sık çatışmalar yaşarlar. Duruma hiç yardımcı olmayan öfkeleri vardır. Etrafınızdaki kişiler ile empati kurmaya çalışırlar ve olaylara onların bakış açısından bakarlar.

  8 Temmuz Yengeç Burcu Kişilik Özellikleri

  Yengeçler yetenekli özelliklere sahip olan burçlardır. Annelik nitelikleri onları olağanüstü etkiler. Olumsuz kişilik özellikleri de tarafsızlık ya da sertlik gerektiren kariyerlerden kaçınırlar. Kararlarında çok aceleci davranırlar. Kendi işlerini yürütme hırsı ve dürtüsü yoktur. Başkaları için çalışmakta da zorlanırlar. Bu konuda kendilerine özerklik ve istikrarlı bir gelir sağlayacak mesleklere sahip olmak isterler.

  Bu kapsamda da yengeç burcu kariyer anlamında çok ileri düzeyde görevlere sahip olmaktadır. Finansal anlamda da çok başarılı olmakta, birikim konusunda da oldukça iyidir. Çok iyimser, yardım sever ve anlayışlı kişiliğe sahip olan yengeç burçları bazen çok karamsar ve gerginde olabilirler.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow