hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  9 Ekim Hangi Burç? 9 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  9 Ekim Hangi Burç 9 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Astroloji insanlar için her çağda gizemini korumuştur. Gökyüzü olayları, yıldızlar, ay ve güneş ip edilmiş, gözlemlenmiş ve çıkarımlar kayıt altına alınmıştır. Astroloji binlerce yıldan beri süregelen kadim bilgilerin halen de güncelliğini koruduğu şaşırtıcı bir alandır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  9 Ekim Hangi Burç?


  9 Ekim tarihinde doğan kişiler terazi burcuna mensup olurlar. Terazi burçlarının da kendine özgü bazı özellikleri vardır. Astrolojide 12 adet güneş burcu vardır. Güneş burçları, kişilerin doğum tarihine göre kolaylıkla belirlenir. Bu halde 9 Ekim tarihinde doğmuş olan kişilerin burcu da Terazi Burcudur.

  9 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri

  Astrolojide her güneş burcunun aynı zamanda bir yönetici gezegeni vardır. Terazi burcunun yönetici gezegeni ise, Venüs'tür. Terazi burcu, hava grubuna mensup olan bir burç olup öncü sayılan burçlar arasında yer alır.

  Terazi burcunun uğurlu günü ise, çarşambadır. Terazi burçlarının uğurlu sayıları ise, 6 ve 9 olarak bilinir. Bu burcun uğurlu taşları ise, zümrüt ve opaldir. Terazi burcunun renkleri ise, mavi ve lila rengidir. Terazi burcunun en temel özellikleri ise şunlardır:

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Terazi burçları, diplomatik işlerde çok başarılı olurlar. Aynı zamanda iyi siyasetçidirler.

  Terazi burçları, çok uyumlu insanlardır.

  Terazi burçları kreatif ve alımlı insanlardır.

  Terazi burçlarının olumsuz özellikleri ise flörtçü olmaları, dengesiz, alıngan, değişkenlikleri, tembellikleri, hafiflik ve kararsız olmalarıdır.

  9 Ekim Terazi Burcu Yükseleni Nedir?

  Yükselen burç ya da ay burcu da kişiye özeldir. Kişinin doğduğu zamanın tam olarak bilinmesi gerekir. Doğum saati kesin olarak biliniyorsa yükselen burç da hesaplanabilir.

  Terazi Burcunun Kişisel Özellikleri

  Terazi burçları, kararsızlıkları ile ünlüdür. Nedenini bilmediği bir çekim gücünün etkisi altına girdiğini fark ettiği zaman iş işten çoktan geçmiş olur. Onların çok büyülü bir havası da vardır. Aynı zamanda ritmik hareketleri ile ahenkle dans eder gibi bir hayat yaşar.

  Onun yanında kızgınlıklarınız bir anda son bulur. En sinirli anlarınızda bile sizi regüle etme yeteneğine sahip olan bir burçtur. Aynı zamanda, tartışmayı sevmesine rağmen büyük bir ustalıkla konulara hakim olarak, sonrada sesini hiç yükseltmeden zaferini ilan eder.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow