hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  9 Temmuz Hangi Burç? 9 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  9 Temmuz Hangi Burç 9 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Burçlar her daim ilgi odağı haline gelmiş olup 9 Temmuz doğum tarihinde doğanlar hangi burca mensup olduğunu merak etmektedir. 9 Temmuz tarihinin hangi burcu temsil ettiğini, 9 Temmuz tarihinde doğanların özelliklerini, yükselenlerini ve 9 Temmuz tarihinde yaşanmış önemli olayları, sizler için bütün detaylarıyla birlikte derledik.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  9 Temmuz Hangi Burç?

  Astroloji içerisinde 12 adet burç bulunmaktadır. Her burcun birbirinden farklı özellikleri bulunmakta olup doğum tarihine göre belirlenmektedir. 9 Temmuz tarihinde doğan kişiler, yengeç burcu olarak kabul edilmektedir. Yengeç burcu kadını ve erkeği farklı özellikler taşımaktadır. Elementi su olmakla birlikte yönetici gezegeni ay olarak bilinmektedir. Yengeç burcunun sembolü tarih boyunca değişik şekillere girmiş bulunmaktadır.

  9 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu

  9 Temmuz tarihinde doğan herkes, yengeç burcu özelliklerini taşımaktadır. Yengeç burcu, dört kardinal burçtan biri olarak kabul edilmektedir. Çeşitli gezegenler yengeç burcunu ziyaret ederek bu burcun su enerjisini uyandırmaktadır. Yengeç burcu insanlığın doğuşunun burcu olarak sayılmaktadır. 12 burç içerisinde negatif özellikli olan burç olmaktadır.

  9 Temmuz Tarihinde Doğanların Ortak Özellikleri

  9 Temmuz tarihinde doğanlar, geleneklerine ve alışkanlıklarına son derece bağlı olmakla birlikte hassas yapıları ile dikkat çekmektedir. Son derece tutumlu oldukları görülmektedir. 9 Temmuz tarihinde doğanlar eleştirilmekten hoşlanmamaktadır. Bu tarihte doğan kişilerin genellikle hemşire, anaokulu öğretmeni, doktor ve psikolog oldukları görülmektedir.

  9 Temmuz Tarihinde Yaşanmış Önemli Olaylar

  9 Temmuz tarihinde çok önemli olaylar yaşanmamış olmasına rağmen dünyanın kaderini değiştiren ufak tefek olaylar meydana gelmiş bulunmaktadır. Mustafa Kemal Paşa'nın görevine son verilmesi ve Harbiye Nezareti Genelgesi yayınlanması, 9 Temmuz tarihinde meydana gelmiş olmaktadır. ABD'nin 12. başkanı olan Zachary Taylor'un 9 Temmuz tarihinde öldüğü bilinmektedir.

  9 Temmuz Tarihinde Doğanların Fiziksel Özellikleri

  9 Temmuz tarihinde doğan kişilerin genellikle güzel bir simaya sahip olduğu görülmektedir. Çoğunlukla mavi gözlü olmalarına karşı boyları kısa veya orta olmaktadır. 9 Temmuz'da doğan kişiler kilo almaya meyilli olduklarından, sağlıklı beslenmemeleri durumunda kilolu yapılarıyla dikkat çekmektedir. Saçları gür olmalarına rağmen mat olmaktadır. Büyüleyici gülümsemeleri ile girdikleri ortamlarda dikkat çekmeyi başarmaktadır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow