Ağustos Ayı Hangi Burç? Ağustos Burcu Nedir? Ağustos'da Doğanların Burcu

Ağustos Ayı Hangi Burç? Ağustos Burcu Nedir? Ağustos'da Doğanların Burcu

İnsanlar yıllardır gökyüzüne, yıldızlara, gezegenlere ve takımyıldızlara merak sarmıştır. Böylece astroloji pek çok kişi merak uyandırmaktadır. Burçlar gökyüzünde takımyıldızından oluşmaktadır. Güneş ise 12 takımyıldızının içinden geçer. Böylece 12 farklı burç oluşur. Her burç birbirinden farklı özelliklere sahiptir.

Ağustos Ayı Hangi Burç?

Ağustos 12 aydan bir tanesidir. Ağustos ayında doğan kişiler hangi burca ait olduklarını da merak etmektedir. Ağustos ayı aslan burcuna aittir. Fakat 22 Ağustostan sonra burç başak burcu olmaktadır. Bu nedenle Ağustos ayı çoğunluğu aslan burcu olsa da başak burcuna da denk gelmektedir.

Ağustos Burcu Nedir?

Astroloji pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Özellikle burçlar ve özellikleri herkesin araştırdığı konulardan birisi olmaktadır. Ağustos burcu aslan burcu olarak bilinmektedir. Kişilerin doğduğu tarih 1 Ağustos ile 22 Ağustos tarihi arasında ise bu kişinin burcu aslan burcu olur.

Ağustos'ta Doğanların Burcu

İnsanlar burçlarını araştırır iken doğduğu aylara göre araştırma yaparlar. Fakat kişilerin burçları doğduğu ay ile beraber doğduğu güne göre hesaplanmaktadır. Her ayda olduğu gibi Ağustos ayında doğan kişilerin de burçları iki farklı burç olabilir. Bunlar aslan ve başak burçlarıdır.

23 Temmuz ile 22 Ağustos arası doğan kişiler Aslan burcu olmaktadır. 23 Temmuz ve 22 Ağustos günleri de buna dahildir. Fakat 23 Ağustos ile 23 Eylül tarihleri arasında doğan kişiler ise Başak burcuna dahil olurlar. Bu nedenle kişilerin doğduğu günlere de dikkat edilmesi gerekir.

Aslan Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Ateş grubuna ait olan aslan burçları farklı özellik ve karakterlere sahiptir. Aslan burcu olan kişilerin özellikleri ise şunlardır:

- Yüce gönüllü ve hareketli kişilerdir.
- Aslan burcu olan kişiler önder kişilerdir.
- Odak noktası olmak isterler.
- Bu kişiler istediklerini kabul ettirmek en önemli özelliğidir.
- İyi zamanlarında oldukça heyecanlı, güler yüzlüdür.
- Her ortamda hayran olunmak isterler.

Ağustos Ayında Doğan Kişilerin Yükselen Burcu Nasıl Hesaplanır?

Yükselen burçları kişilerin karakterleri, fiziksel özellikleri ve hayata bakış açıları hakkında bilgiler vermektedir. Yükselen burçlarının hesaplanması için sadece doğum tarihinin bilinmesi yeterli değildir. Doğum tarihinin yanında doğum yerinin ve doğum saatinin de bilinmesi gerekir. Bu bilgilere göre Ağustos ayında doğan kişiler yükselen burçlarını belirleyebilirler.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS