hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

  Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar
  expand

  Akrep burcu erkeği, su elementi burcu taşıdığından, su burcu özelliklerini taşıyor. Plüton ve Mars gezegeninin etkisi altında olan akrep burcu erkeği, güvenilir ve güçlü kişilikleriyle bilinirler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri

  Akrep burcu erkeği, ayakları üzerinden durabilen yapıya sahiptir. Henüz erken yaşlarda bile sorumluluk almaya çalışmaları, bu özelliklerini yansıtır. Merkür ve Plüton gezegeninin hareketlerinden etkilenen akrep burcu erkekleri, farklı özellikleriyle ön plana çıkarlar.

  Sürekli hareketli olurlar. Onlar için durmak gerilemek anlamına geldiğinden, pozitif düşünceleriyle birlikte devamlı bir şeyler yapmaya çalışırlar.

  Akrep burcu erkeğinin bir tarafı daima çocuk kalır. Bazı olaylara yaklaşımları çocukça olabilir. Duygusal ve merhametli olmaları bu özelliklerinden kaynaklanır.

  Akrep burcu erkeği meraklı yapıya sahiptir. Devamlı öğrenme telaşı içerisindedir. Öğrenmek için kıtaları aşmak onun için sorun teşkil etmeyecektir.

  Özgürlüğe düşkün yapıdadır. Akrep burcu erkeği yaptıkları işlere başkalarının karışmasını asla istemez. Yanlış bile olsa kendi başına karar vermeyi ister.

  Akrep Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar

  Akrep burcu erkeği, genellikler her burçtaki insanla anlaşabilen yapıya sahiptir. Çünkü her insanla mesafesini koruma eğilimi içerisindedir. Geniş bir çevreye sahiptirler. Fakat dost seçme konusunda çok titiz olurlar. Bu yüzden çok fazla dost edindikleri söylenemez.

  Akrep burcu erkeğinin mantığı, az ve öz olması yönündedir. Hemen her burçla arası iyi olan akrep burcu erkeği, bunun yanında bazı burçlardaki insanlarla daha iyi anlaşabilir. En iyi anlaştığı burçlar;

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Boğa burcu,

  Yengeç burcu,

  Balık burcu olan kişilerden oluşur.

  Akrep burcu erkeğinin bu burçlarla anlaşmasının nedeni, burçlar arasında olan ortak özelliklerdir.

  Akrep Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

  Akrep burcu erkeğinin diğer tüm burçlarda olduğu gibi olumlu yönleri bulunur. Kararlı yapıları, karakter konusunda erken olgunlaşmaları en çok bilinen olumlu yönleri arasında yer alır.

  Akrep burcu erkeği, kararlı yapıda olması nedeniyle birçok konuda başarı yakalayabilir. İş hayatında kararlı yapısı nedeniyle başarılı olurlar. Aşk hayatında aşık oldukları kişiyi kararlılıkla isterler.

  Akrep burcu erkeğinin gözü açıktır. Güven konusunda herkese temkinli yaklaşırlar. İnsanlara karşı mesafeli yapıları vardır. Bu onların iyi dostlar edinmelerini sağlar. Sevgili seçme konusunda bu durumdaki gibi başarılı olamazlar.

  Akrep burcu erkeği kimi konularda ciddi olduğu kadar eğlenceli bir karaktere de sahiptir. Güler yüzlü olması, çevresine her zaman pozitif enerji yaymasını sağlayabilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Akrep burcu erkeğinin kararlı duruşu, onun liderlik özelliklerini ön plana çıkartır. Bazılarına göre akrep burcu erkeği lider olmak için doğmuştur. Bulundukları ortamda organizasyon gibi alanlarda her zaman ön planda yer alırlar.

  Akrep burcu erkeği, başkalarının kendisine minnet etmesinden hoşlanmaz. Bunun için erken sorumluluk alır ve bunda başarılı olur. Genç yaşlarda iş sahibi olabilirler.

  Akrep Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

  Akrep burcunun olumlu yönleri kadar olumsuz yanları bulunuyor. Kendi içerisinde sorgulayıcı olan bu burcun erkekleri, dışa yansıttıkları karakterden farklı bir karaktere sahip olabiliyorlar.

  Akrep burcu erkeği iç dünyasında karamsar bir yapıya sahiptir. Bu onun bazı zamanlarda çok fazla düşünmesine ve kişisel sorunlar yaşamasına neden olabilir.

  Sevdiklerini paylaşmayı asla istemez. Onlara karşı çok düşkün olduğundan, bu konuda ısrarcı olan kişilere karşı kırıcı davranabilir. Bencil olmaları bu durumu tetikleyen temel nedenlerden birisidir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Akrep burcu erkeği kimi durumlarda ketumdur. Çok çabuk kırılır ve kırıldığı kişileri hayatından atma konusunca aceleci davranır. İntikam duygusu diğer burçlara göre biraz daha fazla gelişmiştir.

  Akrep burcu erkeği her olaya kuşkucu yaklaşır. Yeni tanıştığı insanlara karşı güvenme konusunda sorunlar yaşayabilir. Bunu genellikle abarttığından, dost edinme konusunda sıkıntılar yaşayabilir.

  Sevdiği kişilere çok fazla önem verir. Bazen bu durum sevdiklerini sıkmaya kadar varabilir.

  Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

  Akrep burcu erkeği sorumluluk almayı seven, kimi zaman aldığı sorumluluk karşısında zorluk çeken bir yapıdadır. Bundan dolayı, sevdiği kadının sorumluluğuna ortak olabilme potansiyeli olması onun hoşuna gider. Güçlü kadınlardan hoşlanır.

  Kendi başına karar vermeyi sever ancak onu yönlendirebilecek bir kadına aşık olabilir. Akrep burcu erkeği genel olarak duygusal ancak bir o kadar mantıksal düşünebilen kadınlardan hoşlanır. Kendisini kıskanan kadınlara karşı mesafe koyabilir. Güven konusunda titizdir ve sevdiği kadına karşı çok sadık olduğundan karşıdakinden bunu bekleyebilir.

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow