Akrep Burcu Hangi Ay? Akrep Burcu Yükseleni Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Akrep Burcu Hangi Ay? Akrep Burcu Yükseleni Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Akrep Burcu Hangi Ay? Akrep Burcu Yükseleni Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Son dönemlerde herkes tarafından merak edilmekte ve takip edilmekte olan astroloji dünyasında akrep burcuna sahip olan kişiler değeri oldukça yüksek olmaktadır.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Akrep Burcu Hangi Ay?

Akrep Burcuna sahip olan kişiler 23 Ekim ile 21 Kasım tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir. Bu burcun elementi su grubu olmaktadır. Ayrıca bu burcun etkili gezegeni mars olmaktadır.

Akrep Burcu Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu özellikleri şu şekildedir. Genel olarak bu kişiler tutkulu bir hayat sürmektedirler. Hemen hemen hiçbir şeyi yarım yamalak bırakmazlar. Mimiklerini her daim kontrol ederler fakat duygularını bakışlarıyla da gösterebilen bir yapıları vardır.

Oldukça kuşkucu ve de kolay kolay inanmayan yapılarıyla bilinirler. Her zaman için inanıp benimsedikleri konuyu bu kişiler sonuna kadar inat içinde savunurlar. İşlerini her zaman tamamlayana kadar çalışıp sabırlı ve de özenli çalışırlar. Aşk hayatından tutkulu ve sevgi dolu olan bu burç gösterişten uzak ve de sakin şekilde işlerini yürütmeyi tercih ederler. Yaşamdan her daim zevk almayı seven bir yapıları bulunmaktadır. Bu kişiler her daim en iyi arkadaş olurlar.

Akrep Burcu Yükseleni Nedir?

Yükselen burç olarak Akrep burcuna sahip olan kişiler genel olarak güçlü bir iradesi olan ve sert kişilerdir. Yükselen burcu Akrep olan kişiler doğuştan bir yönetici olan insanlardır. Her zaman için yönetimini açık şekilde yapamazlar bazı durumlarda gizli bir şekilde de yönetimi yürütürler ve de bundan keyif alırlar.

Bu kişiler genel olarak fiziksel ilişkinin bir sembolü olarak gösterilebilirler ve geleneklerine bağlı değillerdir, sürekli değişimin etrafını kovalarlar. Gözlem yeteneği oldukça gelişmiş olan bu kişiler her şeyi çok dikkatli bir şekilde gözlemler ve de yorumlarlar. Yükselen burcu Akrep olan insanlar son derece hırslı ve tutkulu insanlardır. Genel olarak yalnız yaşamayı çok severler. Aşk konusunda da gizli maceralardan hoşlanırlar.

Yükselen Burç Nasıl Hesaplanır?

Yükselen burç, gökyüzünde görünen 12 adet yıldız bloğunu simgelemektedir. Yükselen burç kişilerin doğduğu anda güneşin doğuş yönünde bulunan göksel kısma denir. Yükselen burç hesaplaması yapılırken kişinin doğum yeri ve de doğduğu saatin bilinmesi gerekmektedir.