hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Akrep Erkeği Boğa Kadını Burç Uyumu... Boğa Kadını İle Akrep Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Akrep Erkeği Boğa Kadını Burç Uyumu... Boğa Kadını İle Akrep Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Akrep erkeği ve boğa kadını birbiri ile iyi anlaşabilen iki burçtur. Eğer aralarında bir aşk olur ve ilişki başlarsa muhtemelen mutlu ve uyumlu bir birliktelik yaşarlar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Akrep Erkeği Boğa Kadını Burç Uyumu...

  Akrep burcu erkeği ve boğa burcu kadını birbirini tamamlayan iki burç olarak karşımıza çıkar. Akrep erkeği aradığı tüm özellikleri boğa kadınında bulabilir. İki burç da hayatlarında aşka ve cinselliğe önem veren iki burçtur bu nedenle de ilişkilerinde oldukça iyi anlaşırlar. Aynı ten uyumuna sahip oldukları için cinsel anlamda da uyumlu olduklarını söylemek mümkündür. Burç yönünden birbirini tamamlayan bu iki burcun ilişkisi uzun olur.

  Boğa Kadını İle Akrep Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Boğa burcu kadını ve akrep burcu erkeği arasında büyük bir aşk başlayabilir. Her iki burç da evi sevdiği ve evcimen olduğu için bu aşkı eğer iyi anlaşırlarsa kısa süre içerisinde evliliğe kadar götürebilirler. İki burç da kendi isteklerine karşı sabırsız bir tavır takındığı için evlenirlerse aralarında çok büyük sorunlar olmaz. Bazı şartların sağlanması halinde daha iyi anlaşmaları da mümkün olabilir.

  Boğa kadını genelde ilişki yaşarken daha baskın olan taraf olmayı tercih eder ve bu durum akrep erkeğinde ters tepebilir. Çünkü akrep erkeği de üstünlük kurmak ister ve kadınını sahiplenir. Birbirlerine zaman ayırır, aktivitelere katılır ve beraber vakit geçirirlerse hem kendi isteklerini hem de birbirlerinin beklentilerini daha iyi anlarlar. Kısa zaman içinde daha iyi anlaşmaya başlamaları ve aradaki sevginin artması da muhtemeldir.

  Boğa Kadını ve Akrep Erkeğinin Evlilik Uyumu

  Boğa kadını ve akrep erkeği her ne kadar bağımsızlığına düşkün ve özgürlüğünü kısıtlamayan burçlar olarak görülseler de evcimenlerdir. Bu nedenle de evde vakit geçirmeyi, yemek yapmayı, film izlemeyi ve hobilerini gerçekleştirmeyi isterler.

  Bu özellikleri sayesinde evlilikleri uyumlu olur ve evlendiklerinde birbirlerinden sıkılmazlar. Özellikle de eğer ilişkileri aşk ile başlarsa sonucun evlilik olması kimseyi şaşırtmaz. Akrep erkeği her ne kadar evlilikten uzak gibi gözükse de sevdiği kişiyle evlilik düşünebilir.

  Boğa Burcu Kadını ve Akrep Burcu Erkeğinin Cinsellik Uyumu

  Akrep erkeği boğa kadınına göre daha fazla hisleri ile hareket eden taraftır. Boğa kadını ise daha çok dokunsal hisleri ile hareket eder. Akrep erkeği ve boğa kadını bu özellikleri sayesinde cinsel çekim gücü yüksek olan bir ikili olurlar. Özellikle de yatak uyumuna bakıldığı zaman eğer imkan olursa bu ikilinin yataktan çıkmak istemeyeceğini söylemek doğru olur.

  Akrep erkeği her ne kadar kendi keyfine düşkün olsa da karşısındaki kadını mutlu etmekten de hoşlanır. Bundan dolayı ten uyumu onun için önemlidir ve karşısındakinin de aynı uyumu hissetmesini ister. Sonuç itibariyle boğa kadını ile akrep erkeğinin cinsel uyum yönünden uyumlu olduğu söylenebilir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow