Aslan Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

Aslan Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

Aslan burcu erkeği Zodyak’ın ormanlar kralıdır. Sosyal ya da profesyonel bir alan olsun asla spot ışığını ıskalamaz. Bir aslan kediye benzer tembel havasıyla odaya girdiğinde, umursamazlığın resmi gibi görünebilir. Ancak sahip olduğu etkiyi gizlice ölçtüğüne ve onu kimin fark ettiğini not aldığına bahse girebilirsiniz. Bir aslan burcu erkeği kendini bir partide ya da toplantıda bulduğunda kaplan gibi konuşmadan konuşmaya ve odanın her tarafına sıçrayabilir.

Çoğunlukla iyi niyetli olsa da aslan burcu erkeğinin çekilmez bir gösterişli olma eğilimi vardır. Partinin odağı olmayı sever ve bu doğal koşullar ile gerçekleşmez ise bunu gerçekleştirmenin bir yolunu bulur. Enerjik, neşeli ve biraz da çocuksu olan aslan burcu erkekleri eğlencelidirler. Bunun sebebi hayatta olmayı sevmeleridir. Yaşama sevincini vakit geçirdikleri kişiler ile paylaşmanın bir yolunu bulurlar.
Güneş tarafından yönetilen, canlı kişilikleri ve karizmatik özellikleri son derece çekicidir. Aslan burcu erkeklerinin hayattan daha büyük egoları ile başa çıkıldığı ve kendilerinin yanlış bir şekilde oyalanmadıkları sürece ilham kaynağıdırlar.

Aslan Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar Hangileridir?

Aslan burcu erkeği romantik ilişkiler söz konusu olduğunda bir kadından çok şey bekler. Aslan burcu ile aşk konusunda uyumlu olan burçlar koç ve yay burçlarıdır. Bu burçların kadınları ile güzel bir eşleşme ortaya çıkabilir.

Aslan Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Aslan burcu erkekleri arkadaşlığın sıcaklığını ve yoğun, odaklanmış bir yakınlığın ateşini arzulayan tutkulu ve oyunbaz aşıklardır. Aslan burcu erkekleri için seks oldukça önemlidir. Bunun nedeni kendilerini dokunarak ifade etmeleridir. Aslan burcu erkekleri flört konusunda ünlüdürler.

Karşısındakinden istediği ilgiyi alamadığında daha ilginç bir av bulmaya gidebilir. Bir aslan erkeğini kızdırmanın bir numaralı ve en etkili yolu onu görmezden gelmektir. Aslan burcu erkeğinin ilgisini çekebilmek için kişinin kendi içindeki ışıltıyı güçlendirmesi gerekir.

Aslan Burcu Erkeği ve Aile Hayatı

Aslan erkeğinin evi, bir aslan inine benzer. Alanını, ailesini ve mal varlığını koruma konusunda aşırı derecede hassastır. Etrafındaki her şeyin kendisine ait olduğunu bildiği zaman rahattır. Bir şeyler paylaşırken cömert olabilir. Ancak kendisinin veremeyeceği şeyleri ödünç vermeye çalışabilir. Aslan burcu erkeği rahatına düşkündür. Tabiri caizse yerdeki minderlerin üzerine yayılmış ve açık ağzına üzüm koyulmasını bekler halde bulunur.

Aslan erkeğinin ev mobilyalarındaki zevki abartılı ve beklenmediktir. Tahttan indirilmiş bir padişahın eskimiş ve solmuş kilimler ile dolu çöl çadırı gibi soluk bir ihtişamı yansıtır. Evde bulunan her şey rahat ve estetiktir. Ancak eşyalar dönemlerin ve tarzların karmaşası olabilir. Aslan burcu erkeği çeşitli kültürlerden ve pek çok dönemden sanat ve dekoru çılgınca karıştırmakta sorun görmez. Koleksiyoncu olma eğilimi de vardır.

Bir ebeveyn olarak, aslan erkeği babalık olayını ciddiye alır. Gururu ile küçükleri amansızca savunur. Şiddetli ve eğlenceyi seven bu büyük kedi, çocuklarıyla birlikte yuvarlanmaktan keyif alır. Aslan erkeği çocuklarına hikayeler okurken hikayedeki karakterleri coşkuyla canlandırır.

Aslan Burcu Erkeği ve İş Hayatı

Alan burcu erkekleri çalışma hayatlarında liderlik rollerine çekilirler. Çoğu zaman, bir aslan erkeği sorumlu olmasa bile çevrede bulunan insanlar cevaplar için ona yönelir. Sıklıkla aslan erkeklerine genç yaşlardan itibaren bu şekilde yaklaşılır. Bu durum da bazı hak sahipliği sorunlarına neden olabilir. Gruplar halinde çalışırken görkemli ve hatta patronluk tasladığı bilinen aslan burcu erkeği son derece inatçı ve aykırıdır. Hukuk alanında etkileyici bir kariyer yapabilir.

Aslan burcu erkeği bir çalışma ortamında otoriter ve hatta megaloman olabilir. Bu nedenle, normalde yardımsever olan bu kral için en iyisi ekip çalışmasıdır. Bu sayede birlikte hedefleri gerçekleştirmeyi ve güçlü bir odaklanma ile otoritesini yönetmeyi öğrenir. Aslan burcu erkekleri hem atletizm hem de oyunculuk konularında harika akıl hocası olurlar. Bu sevimli kediler başka insanları korkuları ile yüzleşmeye teşvik etmektedir.

Buna karşın bazı aslan burçları patron olmanın bir yolunu bulmanın dışında özellikle sanatsal ya da yaratıcı alanlarda yalnız çalışmayı daha kolay bulurlar. Kendilerini yönlendiren ve motive eden özellikler ile odak noktalarını kullanarak sanat ya da tutkuları ile kişisel bir vizyonu gerçekleştirmeye odaklandıklarında müthiş bir iç kararlılığa ulaşırlar.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS