Aslan Burcu Hangi Ay? Aslan Burcu Yükseleni Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Aslan Burcu Hangi Ay? Aslan Burcu Yükseleni Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Çoğu insan astrolojiye meraklıdır. Özellikle 12 burç ile ilgili her detayın bilinmesi de büyük bir avantaj sağlar. Bunun yanı sıra burçların tarihleri ve özellikleri de çok önemlidir. Aynı zamanda aslan burcu olan kişilerin mükemmeliyetçi oluşları nedeni ile pek çok detay da ayrıntılı olarak incelenebiliyor. Bunun için aslan burcu kişiler mutlaka yükselen burçlarına da bakabilir.

Aslan Burcu Hangi Ay?

Astrolojide 12 burç bulunuyor. Buna göre bu burçlardan bir tanesi de aslan burcudur. Aslan burcu ise 23 Temmuz ve 22 Ağustos tarihleri arasındadır. Bu tarihler arasında doğan kişiler aslan burcu olurlar. Lider ruhlu olan aslan burcu kişiler genellikle olgun tavırlı olurlar. Bunun yanı sıra aslan burcu olan kişilerin yaşam enerjileri de oldukça yüksektir. Yönetici gezegeni güneş olan aslan burcu uzun boylu olurlar.

Aslan Burcu Yükseleni Nedir?

Doğum tarihine göre belirlenen burçların yanı sıra yükselen burcun seçimi de çok önemlidir. O nedenle doğum anında doğu ufkunda yükselen burçlara yükselen burç deniliyor. Özellikle fiziksel özellikleri ve kişiliği de yükselen burçlar etkiliyor. Bu nedenle kişilerin yükselen burcunun ne olduğu da oldukça önemlidir. Aslan burcu olan kişiler de doğum saatlerine göre yükselen burçlarını hesaplayabilirler.

Nasıl Hesaplanır?

O nedenle toplum içindeki ilk intiba yükselen burç ile ön plana çıkar. Aynı zamanda sağlık ve fiziksel görünümde de yükselen burcun etkisi oldukça büyüktür. Astroloji de sağlık noktası hesaplanırken yükselen burç hesaplanır. Aslan burcu olan kişiler doğdukları saatlere göre yükselen burçlarını hesaplayabilirler. Bunun için doğru doğum saati bilinmelidir.

Yükselen Burcun Önemi Nedir?

Yükselen burç kişilerin fiziksel özellikleri ile ilgili net bilgiler verir. Aynı zamanda sağlık konusunda da mutlaka yükselen burcu bilmek gerekir. Bu sayede kişilik, fiziksel özellikler ve sağlık konusunda detaylı bilgi edinilebilir. Aynı zamanda şans noktasının bilinmesi için de mutlaka yükselen burç göz önünde bulundurulmalıdır. Bu hesaplanmalıdır.

Burçlar ve Yükselen Burçların Hayata Etkisi

Yükselen burç da kişisel özellikler ile ilgili önemli veriler verebilir. Buna bağlı olarak yükselen burç da doğru şekilde hesaplanmalıdır. Aslan burcuna dair tüm detaylar belirtilebilir. Burçlar genel olarak kader, gelecek ve geçmiş ile ilgili bilgiler ortaya koyar. Şans, sağlık ve fiziksel özellikler ise yükselen burca göre netleşir.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS