Balık Burcu Hangi Ay? Balık Burcu Yükseleni Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Balık Burcu Hangi Ay? Balık Burcu Yükseleni Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Balık burcu ülkemizde Zodyak’ın en melankolik olan burcudur. Genel olarak balık burcuna sahip olan kişiler her zaman için hayal dünyasında yaşamayı çok seven ve de duyguları ile hareket eden kişiler olmaktadır.

Balık Burcu Hangi Ay?

Balık burcuna dahil olan kişiler 20 Şubat ve 20 Mart tarihleri arasında doğmuş olan kişilerdir. Balık burcunun elementi su grubu olmaktadır. Etkili olan gezegeni ise Neptün olmaktadır.

Balık Burcu Özellikleri Nelerdir?

Balık burcu olan kişiler kafalarına takmış oldukları problemleri var ise çevrelerinden genelde kopuk yaşarlar. Sürekli olarak uykusuzluk çekerler ve sinirleri de çok hassas olmaktadır. Çok çabuk yıpranmaya açıktırlar. Ayrıca genel olarak sabırlı, eli açık ve de duyarlılığı yüksek olan bu burçta doğan insanların en önemli nitelikleridir. Dürüst, çok vicdan sahibi ve de uysal olup hemen her çevreye oldukça kolay bir şekilde uyabilirler. Genellikle kendi hayal dünyasında yaşamaktadırlar. Yaşam bu kişiler için ürkütücü ve de korkunçtur.

Balık Burcu Yükseleni Nedir?

Yükselen burcu balık olan kişiler her zaman için iyi niyetli ve de sevecen insanlardır. Bu kişilerin idealleri çok fazla yüksektir. Yükselen burcu balık olan kişiler ufak tefek detaylara hiç önem vermezler ve hatta ufak tefek detaylardan nefret ederler.

Bu kişiler çok gururlu, eli açık ve de hemen her konuda çok yetenekli kişilerdir. Bu kişiler çalışkan olup hayatlarını en üst noktalarda yaşamak için çabalarlar. Genel olarak duygusal ve de romantik olan bu kişiler herkes tarafından da sevilmektedir. Duygusallığının yanında akılcı tavırları da her daim dikkatleri üzerine çekmektedir.

Çalışkan oldukları nedeni ile de başarıya sabırlı ulaşırlar. Genelde sabırlı ve de her konuda kararlı olmaları sebebi ile diğer insanlar tarafından da bazı durumlarda kendini beğenmiş kişi olarak görülebilir. İnsanları hiçbir zaman üzmek istemezler. Her zaman olumlu yaşamaktan yanadır.

Yükselen Burç Nasıl Hesaplanır?

Yükselen burç astroloji de aslında kişinin normal burçlarından daha da etkili olmaktadır. Yükselen burç hesaplaması işlemi yapılırken genel olarak kişinin doğum tarihi, adı soyadı, doğduğu il ve de tam olarak doğduğu saat bilinmelidir

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS