Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar
expand

Başak burcu erkeklerinin, insanları çok fazla eleştiren bir yönü vardır. Başak burcu erkekleri herkes tarafından sevildiğini düşünse de bu yönünden ötürü sevilmeyebilirler. Bunun dışında mantığı veya duygularıyla hareket edip, hisleri oldukça güçlü olan insanlar, başak burcu erkekleri ile çok iyi anlaşırlar. Bu kişilerin, başak erkekleri ile dostluk kurduğu gözlemlenebilir. Bunun yanı sıra başak burcu erkeklerinin; özellikleri, anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar hakkında bilgi vermek okurlar için faydalı olacaktır.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri

Başak burcu erkekleri; çok pratik ve zeki bir yapıya sahiplerdir. Başak burcu erkeklerinin keskin zekasının yanı sıra atılgan olmadıkları söylenebilir. Başak erkekleri her daim mutlu ve neşeli bireylerdir. Enerjileri her zaman üst seviyede olup, sürekli pozitif bakış açısına sahiplerdir. Eğlenceli yapıları sayesinde insanları kendi tarafına çeken başak erkekleri, sürekli çalışırlar ve olukça azimlidirler.

İnsanların ne dediği ile ilgilenmeyen başak burcu erkekleri, kendi bildiklerinden asla şaşmazlar. İnatçı bir yapıyla bilinirler. Başak burcu erkekleri, ailesine her zaman gereken değeri vermekten kaçınmaz. Davranışları, tavırları ona göredir. Başak burcu erkekleri, özgürdür. İnsanlar tarafından sınırlandırılmayı hiç sevmezler.

Başak Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar

Başak burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; oğlak, yengeç ve boğa burcudur. Başak burcu erkeklerinin ayrıntıya dikkat etmeleri, oğlak burcu bireyleri adına çok önemlidir. Başak burcu erkekleri, oğlak burcu bireylerini üzmez. Bu sebepten ötürü başak burcu erkekleri, oğlak burcu bireyleri ile çok iyi anlaşır.

Boğa burcu bireyleri, başak burcu erkeklerinin uyumlu olup, anlaştığı bir başka burçtur. Birbirinden farklı bakış açıları bulunsa da iki burçtaki mesafeli duruş, özenli hayat tarzı, çabaları birbirine çok yakındır. Bu yüzden bu iki burç çok iyi anlaşır.

Başak burcu erkeklerinde, duygular yerine mantık ön plandadır. Bununla beraber başak burcu erkekleri, insanlara yardım edebilmek adına ellerinden geleni ardına koymazlar. Bu durumda yengeç burcu bireyleri, aynı tutumu sergiler. Her iki burcun, empati kurma yeteneği oldukça güçlüdür. Bu sebeple hayata olan bakış açıları birbirine benzer. Bu da çok iyi anlaşmaları için yeterli bir nedendir.

Başak Burcu Erkeğinin Anlaşamadığı Burçlar

Başak burcu erkeklerinin anlaşamadığı burçlar; terazi, aslan ve kova burcudur. Başak burcu erkekleri, düzenli, alçak gönüllü, ayrıntı düşkünü ve çalışkan bireylerdir. Bencil olmayıp, devamlı bir başkasını düşünen bir hayat tarzına sahiplerdir. Bu sebepten ötürü aslan burcu gibi bencil tavırları bulunan karakterler ile hiç anlaşamamaktadırlar.

Ayrıntıya düşkün olan yapıları ile yüzeysel olarak düşünen insanlarla hiç anlaşamazlar. Bundan ötürü terazi burçları ile anlaşmaları çok güçtür. Başak burcu erkeklerinin vermiş olduğu ayrıntılara, terazi bireyleri hiç takılmazlar.

Başak burcu erkekleri; kova burcu bireyleri ile anlaşmakta çok zorlanırlar. Bunun nedeni ise başak burcu erkeklerinin, duygularını ön planda tutmamasından ve duygularını ifade ederken zorlanmaktan kaynaklıdır. Çok utangaç olan başak burcu erkekleri, kova burcu bireyleri ile anlaşmakta güçlük çekerler. Kova burcu bireyleri, duygularını açık etmekte iyi olup açık sözlüdürler. Birbirlerinin duygularını anlamak konusunda zorluk çeken bu iki burç hiç anlaşamaz.

Başak Burcu Erkeğinin Fiziksel Özellikleri

Başak burcu erkeklerinin fiziksel özellikleri arasında en dikkat çeken özellik, yüz yapısının seksi ve çekici hatlara sahip olmasıdır. Bu burcun erkeklerinin özellikle çenesi ve burnu çok belirgindir. Başak burcu erkekleri adına saçları her şeyden önce gelir. Saçlarına bakım yapmak her şeyden önemlidir. Yüz hatları belirgin olan başak burcu erkekleri, bakım yapmaktan hiç kaçınmazlar. Başak burcu erkeklerinin dudakları kalındır ancak ağızları küçüktür.

Başak erkeklerinin çekici gözleri vardır. Bakışları ile başı döndüren başak erkeklerinin çok parlak baktığını söylemek mümkündür. Bu yüzden gittiği her yerde ilgiyi üzerine toplayan bir etkiye sahiptir. Asalet akan yürüyüşü, her halinden bellidir. Cezp edici ve karizmatik halleri, karşı tarafı etkilemeye yeterli olacaktır. Başak burcu erkeklerine, her giydiği yakışır ancak bu konuda çok kararsız bireyledir. Üşengeç bir tavra sahip olan başak burcu erkekleri için işlerinin başkası tarafından halledilmesi oldukça önemlidir. Karizmatik oldukları için, çok kısmetli bir burçtur. Giyim kuşam konusunda pek zevkli olmadıkları için başkaları tarafından her zaman desteğe ihtiyaç duyarlar. Bununla beraber, başak burcu erkeklerine yakışan en iyi renk, mavi ve mavinin türevleridir.  

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow