hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Başak Erkeği Akrep Kadını Burç Uyumu... Akrep Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Başak Erkeği Akrep Kadını Burç Uyumu... Akrep Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Burçlara baktığımızda hepsinin farklı özellikte oldukları görülür. Bu kapsamda burçlar arasında yer alan uyumda sıkça merak edilmektedir. Özellikle kadın ve erkek uyumu burçların önemli özelliklerini ortaya çıkarır. Bu burçlar içerisinde başak ve akrep uyumu da son derece merak konusudur. Başak erkeğinin Akrep kadınına, Akrep kadınının ise Başak erkeğine göre uyumu önemle araştırılır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Başak ve Akrep Burcu Uyumu Nasıldır?

  Öncelikle Başak burcu ve Akrep uyumunu iyi bir şekilde bilmek gerekir. Buna göre Başak burcu ve Akrep arasında uyum biraz kötüdür. Çünkü Başak burcunun arası kötü olan burçlar içerisinde Aslan, Kova ve Akrep bulunur. Bundan dolayı iki burç arasında sorun çıkması beklenebilir. Tabi yine de bu burçlar için durum vahim değildir.

  Başak burçlarının duygusal karakterleri Akrep burcuna göre daha farklıdır. Bundan dolayı zaman zaman uyumsuzluk çıkması normaldir. Tabi birde bu burçların ayrı grupta olmamaları uyumun birazda olsa engel görmesine neden oluyor.

  Başak Erkeği Akrep Kadını Burç Uyumu

  Başak erkekleri akılcılığı elden bırakmayan ve hırslı yapısıyla dikkat çekmektedir. Ancak bu hırsın zaman zaman sıkıntılara yol açtığı bilinir. Çünkü Akrep kadını ile bir araya gelen Başak erkeği son derece hırslı olduğunda aşırıya kaçan davranışlarda bulunabilir. Bunun yanında Başak erkeği tutkulu aşkların adamı değildir. Tabi buda Akrep kadınlarının hoşuna gitmez.

  Başak erkeğinin partnerine karşı ilgili olduğunu söylemek doğru olur. Ancak bu ilgi sırasında eleştiri yaptığı da bilinir. Doğal olarak eleştirinin dozu yükselince Akrep kadını bundan rahatsız olabilir. Aslında her şey yolunda giderken bir anda işler tersine dönebilir.

  Akrep Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Akrep kadınının partneri için isteği güçlü ve sağlam karakterli olmasıdır. Ayrıca zayıf olan bir eşle ve kararsız olan kişilerle birlikte olmak istemezler. Buna göre Başak erkeği sağlam karaktere sahipken kararsız yapıları sıkça dikkat çekmektedir. Buda iki burç arasında sorunlar çıkmasını sağlar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Akrep kadınları ilişkide biraz daha tutku ve heyecan ararlar. Olayları olduğu gibi yaşamayı severler. Başak erkekleri ise mükemmeliyetçi tavır içerisinde davranırlar. Bazen bunun aşırıya açtığını görmek mümkündür.

  Genel olarak bakıldığında Akrep kadını ile başak erkeği %50, civarında bir aşk uyumuna sahiptirler. Ancak arkadaşlık boyutunda bu uyum daha fazladır. Bundan dolayı iki burç bir araya geldiği zaman birbirlerini kırabilirler. Zaman zaman iyi bir geçim olsa da her an için tatsızlık yaşanması mümkün olarak görülmektedir.

  Akrep ve Başak Burcu Hangi Gruplarda Yer Alır?

  Burçlar için element sembolü olan gruplar bulunmaktadır. Bu elementler toplamda 4 adet olarak karşımıza çıkar. Ateş, toprak, su ve hava elementleri ile burçlar birbirlerinden ayrılırlar. Buna göre Akrep burcu Su elementi grubunda yer alır. Ancak Başak burcu Toprak grubunda yer almaktadır. Bundan dolayı aradaki uyumun bazı sorunlara neden olması son derece normaldir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow