hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Başak Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu... Aslan Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Başak Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu... Aslan Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Her burcun kendini belli eden bir yapısı olduğu bilinmektedir. Buna göre burçlar arasında uyumun her zaman olumlu olmadığı görülür. Tabi her burcun iyi anlaştığı farklı bir burç olduğu da dikkat çekmektedir. Başak ve Aslan burçlarına bakacak olursak eğer uyumun bazı konularda olumlu olsa da genelde olumsuz olduğu görülmektedir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Başak ve Aslan Burcunun Arası Nasıldır?

  Burç uyumlarının geçim konusunda önem arz ettiği bilinir. Her burcun iyi veya kötü anlaştığı burçlar belirlidir. Başak burcu en çok Oğlak ve Boğa ile iyi anlaşır. Arasının kötü olduğu burçlar ise Akrep, Aslan ve Kova olarak bilinir. Aslan burcu ise Yay ve Koç çok iyi anlaşmaktadır. Buna göre Başak ve Aslan pekte iyi anlaşamayan burçları oluştururlar.

  Başak burcunun Aslan ile sıkça ters düştüğü konular vardır. Özellikle tartışma çıktığı zaman Başak burcu altta kalmayı sevmez. Ayrıca Aslan burcunun baskın bir karakteri bulunur. Doğal olarak iki burç arasında uyum çok zordur.

  Başak Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu

  Başak erkeği genelde macera tutkunu olmayan bir yapıdadır. Aslında yeniliğe açık kişiler olarak bilinen Başak burçları buna rağmen maceradan çekinirler. Aşırı endişeli ve eleştirici olmaları ise tepki ile karşılanır. Aslan kadını ise kendini belli eden ve doğal bir yöneticilik vasfı olan kişilerdir. Bundan dolayı Başak erkeği ile uyumları pek güzel olmaz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Aslan kadını zayıf karakterlerden asla hoşlanmaz. Duygusuz kişilerden ise son derece nefret eder. Başak erkeğinin duygularını gizlenmesi ve zaman zaman zaman detaylarda kaybolması Aslan kadını için sıkıntı oluşturur. Neredeyse zıt karakterlerde olduğunu söylemek doğru olur.

  Aslan Kadını ile Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Aslan kadını ve Başak erkeği için aşk uyumu oldukça düşüktür. Hatta bu oranın %10'larda olduğunu söylemek yanlış olmaz. Arkadaşlık olarak da zıt olan bu iki burç iş hayatında ise iyi bir geçime sahiptirler.

  Aslan kadını Başak erkeği ile geçinmek istiyorsa eğer onun bazı huylarını hoş görmesi gerekir. Başak erkeği ise eleştiriyi azaltarak Aslan kadınına güçlü karaktere sahip olduğunu göstermelidir.

  Başak ve Aslan Hangi Element Grubuna Dahildirler?

  Burçların birbirleri ile anlaşma durumları için elementler oldukça önem arz etmektedir. Çünkü aynı grupta yer alan burçlar benzer özellikler taşırlar. Doğal olarak bu burçların anlaşma seviyeleri daha yüksek olur. Elementler arasında ise hava, su, toprak ve ateş yer almaktadır. Her element 3 adet burcu bünyesine alır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Başak burcu için geçerli olan element grubu toprak şeklinde bilinir. Toprak burçları içerisinde Boğa, Oğlak ve aynı zamanda Başak yer alır. Bunun yanında Aslan burcu ise ateş elementi içerisinde bulunmaktadır. Aslan burcunun bulunduğu grupta ise Koç ve Yay yer almaktadır. Buna göre Aslan ve Başak ayrı gruplarda oldukları için bazı konularda anlaşmazlık olması normal görülür.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow