hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Başak Erkeği Balık Kadını Burç Uyumu... Balık Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Başak Erkeği Balık Kadını Burç Uyumu... Balık Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Başak erkeği ve Balık kadını birbirine karşıt burçlardır. Astrolojiye göre, bu iki karşıt burçlar birbirlerini dengelerler. Bakış açılarıyla birbirleriyle çatışır ve farklı görüşlere sahip olabilirler. Başak erkeğinin bazı kusurları Balık kadınının pozitifliğiyle dengelenir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Başak Erkeği Balık Kadını Burç Uyumu

  Başak erkeği ile Balık kadını arasındaki ilişkinin nasıl ilerleyeceği birbirlerine olan yaklaşımlarıyla belirlenir. Başak erkeği gizemli davranmayı bırakmalı ve kendini Balık kadınına açmalıdır. Balık kadını her şeyi kabul eden özelliğine karşın aşkı kutsallaştırma eğilimi de taşır.

  Başak erkekleri mükemmel kadına aşık olabilir. Fakat belirli bir süre geçtikten sonra Balık kadınının sandığı gibi kusursuz olmadığını anlar ve ilişkisini sorgulayabilir. Başak burcu erkeği sevgisini ifade ederken aşırıya kaçabilir. Çılgın sürprizler yapabilir. Balık kadını bunları zaman zaman yapmacık bulabilir. Çünkü Balıklar sadelikten ve dinginlikten yanadır.

  Sevgisini iç dünyasında yaşamayı tercih ederler. Başak erkeği de Balık kadınının bu sade tavrından sıkılabilir. İlişkilerinin ilk zamanlarında yatak uyumu yakalamaları zordur. Bu durumda Başak erkeğinin sabırsızlığı ve Balık kadınının utangaçlığı rol oynar. Çiftler birbirine alıştıkça cinsel hayatları da olumlu yönde değişir.

  Balık Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Balık kadını ile Başak erkeği ilk zamanlar anlaşmakta zorlanabilirler. Özel hayatlarında uyumu yakalamaları biraz zordur, uyumu yakaladıktan sonra birbirine yakışan burç olurlar. Ellerindekiler ile yetinmeyi başarırlarsa mutlu olabilirler. Balık kadını romantik ve duygusaldır. Evde yaşamak ona çok iyi gelir. Hislerine güvenir ve hep ona göre hareket eder. Hayalperest yapıları vardır. Aşk için yaşarlar.

  Aşık olduğu adamı çok kıskanırlar. Başak erkeği ise aklına ve zekasına çok güvenir. Her konu hakkında mutlaka bir yorumu vardır. İnatçı olduğu kadar titiz yapıya da sahiptir. Başak erkeği hırslı yapısıyla Balık kadınıyla yarışır. Çalışmak onlara iyi gelir. Eğitim ve iş hayatlarında sürekli çalışırlar. Balık kadını onu anlayan burçlar ile anlaşabilir.

  Başak erkeği, Balık kadınının hassas kalbine iyi davrandığı zaman anlaşabilirler. İkilinin uzun bir ilişki yaşamaları için yapmaları gereken şey birbirlerini her zaman dinlemek olacaktır. Balık kadını duygusal yapısıyla Başak erkeğinin ruhuna hitap edebilir. Balık kadınının sezgileri çok kuvvetli olmasıyla Başak erkeğini çözer. Balık kadını evi çok sever, ev temizliği yapmayı ve evden çalışmaya bayılır.

  Başak erkeği de aynı Balık kadını gibi evinde kendini güvende hisseder. Bu ikili beraber olduklarında karşılıklı anlayış ile evlerinde mutlu ve başarılı olabilirler. Başak erkeği tutarlılıkta Balık kadını ise duygusal konuda karşılıklı olacak şekilde birbirlerini eğitirler.

  İki burç beraber zaman geçirmeyi severler. Eğlenceli anlarında bile birbirlerine çok şeyler öğretirler. Her iki burçta güvenilir burçlardır. Sadık kalmak onlar için önemlidir. Bu ikili, ilk zamanlar birbirlerine karşı olan sorumluluklarını yerine getirirler. Birbirlerinin güvenini kazandıkları zaman ilişkileri büyük ve tutkulu bir aşka dönüşebilir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow