hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Başak Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu... Başak Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Başak Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu... Başak Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Aynı burçtan kadın ve erkek söz konusu olduğunda aslında birbirleriyle uyumlu olabileceği düşünülür. Ancak bu durumun her zaman gerçek olabileceğini söylemek mümkündür. Hatta çoğu zaman birbirlerine karşı zıt bir etki oluşturarak olumsuz bir ilişki meydana getirebilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Çünkü özellikle başak burcu kadını ile başak burcu erkeğinin benzer yanları çok olduğu için karşılıklı bir zıtlaşma söz konusu olabilir. Bu benzerlikler üzerinden sorunları aşamadıkları sürece iyi bir ilişki ortaya çıkmaz. Ancak karakteristik özellikleri doğrultusunda anlaşma sağlayabilirlerse tam aksine yüksek enerji ile iyi bir ilişki kurabilirler.


  Başak Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu

  Başak erkeği ile başak kadını burcu uyumu aralarında gelip giden bir etki yaratır. Daha doğrusu hayatın bazı anlarında iyi bir ikili olurken, bazı durumlarda olumsuz etkiler ön plana çıkar. Çünkü çoğu zaman ikilinin arasındaki çatışma eksik olmayacaktır.

  Ancak özellikle spor ve egzersiz ile beraber beslenme konusunda aralarında iyi bir uyum olduğunu söylemek mümkündür. Aynı zamanda birbiriyle keyifli sohbet etme noktasında da güzel bir ilişki kurabilirler. Hem arkadaşlık hem de ilişki konusunda eğer sağlam bir temele oturturlarsa, güzel bir ilişki kurma şansı elde edilebilir.

  Başak Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Hem olumlu hem de olumsuz yönleri ile beraber Başak kadını ve Başak erkeği bir anlaşma sağlayabilir. Tabii özellikle söz konusu ilişki olduğunda bunun çok kolay gerçekleşmeyeceğini söylemek gerekir. Çünkü başak burcu ilişkiden önce işlerine önem verir. Bu da karşılıklı iki burcun birbiriyle ilişki kurduklarında onun sağlam temele oturamayacağını söylemek mümkün.

  O yüzden eğer bir ilişki kurulacak ise bu daha çok saygı ve sevgi temelli olabilir. Böyle durumlarda bir ömür boyu güzel bir ilişki kurabilirler. Arkadaşlık olarak da güzel bir ilişki kursalar bile, yaşayacakları çatışmalar onların arkadaşlıklarını bozabilir.

  Başak Kadını İle Başak Erkeği Arasında Evlilik Uyumu

  Hem başak kadını hem de başak erkeği aileye büyük önem verir. Özellikle aile oldukları zaman bunu sevgi ve saygı temelli olarak kurarlar. O yüzden kadın ve erkek olarak başak burcu üzerinden bir evlilik olduğunda, bunun uzun vadede uyumlu bir etki yaratacağını söylemek gerekir. Çoğu zaman sorun yok olmaması ile birlikte güzel bir altyapı kurabileceklerini ifade etmek mümkün.

  Başak Erkeğiyle Başak Kadını Anlaşabilir mi?

  Başak erkeği ile başak kadını arkadaşlık konusunda İyi anlaşma durumunu ortaya çıkarabilir. Fakat söz konusu bir aşk üzerinden ilişki olduğu zaman onun kolay olmayacağını ifade etmek gerekir. O yüzden iyi bir aşkla ilişki kurulmak isteniyor ise, özellikle spor ve yemek üzerine ortak noktaları bulmak gerekir. Çünkü başak burcu üzerinden kadın ve erkeğin aşk yüzüne ilişkisi bu ortak yönleri ile güçlü hale gelebilir. Arkadaşlık noktasında da kavgalar ve çatışmalar durumu ayırabilir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow