hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Başak Erkeği Boğa Kadını Burç Uyumu... Boğa Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Başak Erkeği Boğa Kadını Burç Uyumu... Boğa Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Başak burcu erkeği karamsar bir düşünce yapısına sahiptir. Ancak bunun aksine boğa burcu kadını pozitif düşünce yapısı sergiler. Bu iki unsur ele alındığı zaman ilişkilerinin dönem dönem değişkenlik gösterebileceğini söylemek gerekir. Bazı zamanlar özellikle ilişki bakımından örnek olacak bir çift ortaya çıkabilirler. Ancak bazı dönemleri ise sadece tartışma ve kavga ile geçer.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bu sebepten dolayı anlaşabilmeleri birbirlerine öncelikle iyi anlamalarına bağlıdır. Üstelik bu durum sadece aşk üzerine ilişki değil aynı zamanda arkadaşlık konusunda da geçerlidir. Yine de eğer arkadaşlık ya da ilişki konusunda anlaşabilirlerse uzun vadede güzel bir birliktelik yaşayabilirler.

  Başak Erkeği Boğa Kadını Burç Uyumu

  En başak burcu hem de boğa burcu Toprak burcuna aittir. Bu sebepten dolayı diğer burçlara göre kadın ve erkek üzerinden ilişki konusunda bir uyum yakalayabilirler. Tabii yer yer ve ilerleyen zamanlarda birtakım çatışmalar yaşayabileceklerini söylemek gerekir.

  Çünkü her iki burcunda karakteristik bazı özellikleri birbirlerinden ayrılır. Diğer yandan aile kavramına çok önem verdiklerini ifade etmek mümkündür. O yüzden bir aile grupları zaman güzel bir bağ oluşturabilirler. Diğer ifadeyle boğa kadın ile başak erkeği ideal birer eş ve ebeveyn olabilirler.

  Boğa Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Başak burcu erkeği genel olarak çevresindeki kişi ya da kişilere karşı yargılı bir tavra sahiptir. Genelde kendi doğruları dışında birçok olayı hatalı ve yanlış kabul eder. Ancak boğa kadını ise yargılamaktan çok anlayışlı bir yaklaşım gösterir. Yani bir taraf bazı durumlarda hoşgörülü davranmasa bile diğeri daha hoşgörülü olabilir.

  Bu sebepten dolayı uzun bir süre tartışma yaşadılar dahi kolay kolay anlaşma sağlayamazlar. O yüzden boğa kadını ile birlikte başak erkeğinin anlaşmaları pek kolay değildir. Bu durum hem arkadaşlık hem de ilişki bazında ve sohbet konusunda ön plana çıkabilir.

  Başak Erkeği İle Boğa Kadını Aşk Uyumu

  Başak erkeği aşk konusunda duygusaldır ve yüzeysel ilişkilerden uzak durarak duyguları öne çıkarır. Bu kapsamda boğa kadını ise zaman zaman çok kıskanç olabilir ve bu durumu abartabilir. Hatta çoğu zaman başak burcu erkeğinin kendi kız arkadaşıyla görüşmesi onu rahatsız edebilir.

  O sebepten dolayı karşılıklı gelecek olan duygu yoğunluğu ciddi tartışmalara yol açabilir. Bunu aşmaları ile birlikte başak erkeği boğa kadını iyi bir aşk uyumu yaratabilir. Ancak aksi durumda kısa bir zamanda ilişki bitebilir.

  Boğa Kadını ve Başak Erkeği Evlilik Uyumu

  Hem boğa kadın hem de başak erkeği evliliği çok ciddiye alır. Özellikle başak erkeği genç yaşlarda bunu önemsemese bile, 30'u yaşından sonra büyük sorumluluk alabilirler. Her ikisi de iyi bir eş ve iyi bir ebeveyn olma yolunda emin adımlarla ilerlerler. Bu sebepten dolayı her iki burç üzerinden kadın ve erkek konusunda güzel bir evlilik oluşturulabilir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow