hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Başak Erkeği İkizler Kadını Burç Uyumu... İkizler Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Başak Erkeği İkizler Kadını Burç Uyumu... İkizler Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Astroloji, birçok insanın hayatında az ya da çok olarak yer alır. Evrendeki gezegenlerin ve burçların kişiler üzerindeki etkileri yok sayılamayacak kadar fazladır. Bu yüzden en ilgisiz olan kişi bile en azından kendi burcunu bilir. Burçlar hakkında önemli olan konulardan biri de burç uyumlarıdır. Burç uyumları kişilerin karakterlerini olduğu kadar ilişkilerini de oldukça ciddi etkiler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bu yüzden birçok kişi özellikle yeni tanıştıkları kişilerde burç uyumlarına dikkat eder. İkizler burcu kadını ve başak burcu erkeği de merak edilen burç uyumlarından biridir. Bu iki burç nasıl anlaşır, ilişkilerinde gelecek var mıdır ya da birbirlerini anlarlar mı gibi sorular oldukça merak edilir.

  Başak Erkeği İkizler Kadını Burç Uyumu

  İlişkilerde burç uyumlarının etkileri de oldukça fazladır. Her burcun baskın olduğu bazı özellikler vardır. Bunlar doğum haritası ve doğum saatine göre kişilerde daha az ya daha etkin hale gelir. Dolayısıyla da birbirleri üzerinde olan etkileri de değişir. İkizler kadını, ilişkilerde genelde zor olan taraftır. Sık karar değiştirmesi, değişiklik istemesi ve inatçı olması en zor özelliklerindendir.

  Aynı zamanda birden fazla flörte de sıcak bakan bir tarafı vardır ki bu ilişkilerde en zor yönüdür denebilir. Kısıtlanmayı sevmezler, kendi kararlarını kendileri bağımsız şekilde vermeyi isterler. Bu da ilişkilerinde uyumlu olmalarını zorlaştırır.

  Başak burcu erkekleri, başak burcunun temel özelliği olan titizlik ve temizliği son derece fazla taşırlar. Bazen çevrelerindeki insanları rahatsız edecek boyuta gelebilir. En ufak işe kadar yaptıkları ve dahil oldukları her işin mükemmele yakın derecede kusursuz ve temiz yapılmasını isterler. Başına buyruk ve plansız hayatı sevmezler. Onlara göre her şey bir düzen ve plan dahilinde olmalıdır.

  İkizler Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Burçların ilişkilerdeki uyumları oldukça merak edilir. İkizler kadını ile başak burcu erkeği arasındaki uyum da bunlardan biridir. Birbirlerine en zıt iki burçtan biri olan bu burçlarda sağlıklı ve sorunsuz bir ilişki neredeyse imkansızdır. Bunun en önemli sebebi ise hayatının her alanında düzen ve istikrar isteyen başak erkeğinin, kararsız, değişken ve fevri yapıdaki ikizler kadınına uyum sağlamakta zorlanmasıdır.

  İkizler kadını başak erkeğini bir yerden sonra sıkıcı bulabilirken, başak erkeği de ikizler kadınını güvenilmez ve sorumsuz bulacaktır. Dolayısıyla ilişkilerinin yürümesi bir yerden sonra imkansız hale gelir. Neredeyse hiçbir konuda ortak noktalarının olmamalarının yanı sıra, her konuda da oldukça kesin şekilde ayrılırlar.

  Bu yüzden tabiri caizse her iki burç da karşı cinsinin burcunun başak ya da ikizler olduğunu öğrendiğinde neredeyse kaçacak delik arar. İkizlerin kendine yönelik zor özellikleri, başak burcunun da hayatı zorlaştıran özellikleriyle bir araya geldiğinde ortaya çatışmalar çıkar. Birçok insan bu yüzden ilk buluşmalarda burçları sorar ve buna göre kararlarını verir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow