hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Başak Erkeği Oğlak Kadını Burç Uyumu... Oğlak Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Başak Erkeği Oğlak Kadını Burç Uyumu... Oğlak Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Astroloji çok geniş konular içermektedir. Özellikle burçlar hakkında birçok detaya ulaşmak mümkün. Burç uyumu sayesinde arkadaşlık, aşk ve evlilik gibi adımlarda ayrıntıları öğrenmek mümkündür. Burç yorumları özellikle günümüzde büyük avantaj sağlıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Başak Erkeği Oğlak Kadını Burç Uyumu

  Başak erkeği ve oğlak kadını uyumlu bir ikilidir. Aralarında yoğun duygusallık bulunmaktadır. Başak erkeği sevdiği kişiye bağlı olacaktır. Başak erkeği sevdiği kadınla ilgilenmeyi sever. Oğlak kadının aradığı şey de tam budur. Bu yüzden başak erkeği ile oğlak kadını çok mutlu olurlar.

  Oğlak Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Aralarından çok güçlü bir çekim olacaktır. Bu ikili bir birini dengeleyecektir. Onlar bir birine doğal ve samimi davranacaklar. Başak erkeği oğlak kadınına devamlı sevgisini gösterecektir. Oğlak kadını da bunun farkına varıp, aynı karşılığı vermekten çekinmeyecek. Dolayısı ile aralarındaki ilişki çok olumlu ve güçlü olacak. Burç uyumu arasında en iyi anlaşan başak erkeği ile oğlak kadınıdır.

  Kusursuz Bir Çift

  Astroloji alanında en iyi çift başak erkeği ve oğlak kadınıdır. Bu iki burcun uyumu mükemmel seviyededir. Başak erkeği, oğlak kadının ruhunu okşayacaktır. Oğlak kadını çok ince bir yapıya sahiptir. Başak erkeğinden kolayca etkilenebilir. Çünkü o, kadınlara nasıl yaklaşmak gerektiğini biliyor. Oğlak kadını da başak erkeği de saygıya önem verir. Bu ikili kusursuz bir çift olacaktır.

  Başak ve Oğlak Eşleşmesi

  Bu iki burç hassas varlıklardır. Bu onların arasındaki ilişkiyi olumlu etkileyecektir. Başak erkeği en sadık burçlardan biridir. Oğlak kadının da disiplinli olması ilişkinin ciddiyetini etkileyecektir. Başak erkeği oğlak kadınını zor anlarında sakinleştirebilir.

  Oğlak kadını her olaya düz ve mantıklı bir şekilde bakar. Bu özelliği de başak erkeğe oldukça uyuyor.
  Oğlak kadını bazı zamanlarda gergin tavırlar içerisinde olabilir. Başak erkeği bu özelliği görmezden gelmeli. Bu burçta olan çiftler eğer bir birilerine dürüst davranırlarsa, ilişki her daim renkli olabilir.

  Başak erkeği sevildiğini, takdir edildiğini bilmek ve hissetmek ister. Oğlak kadını ise ilişkide güven ister. Çok pratik zekaları vardır. Her şeyin kısa ve kolay yolunu bilmek isterler.

  Evlilikte Başak Erkeği ve Oğlak Kadını

  Onların arasında oluşabilecek sorun çok az sayıdadır. Başak erkeği ve oğlak kadını titiz ve detaycıdır. Sevgilerini göstermekten çekinmezler. Başak erkeği her an sevgisini ve ilgisini oğlak kadınına gösterecek. Oğlak kadını evliliğinde sadakat ve güven ister.

  Başak erkeği bunu karşılayabilecek karakterdedir. Aralarındaki ten uyumu da güçlüdür. Başak erkeği evine bağlı bir kişiliğe sahiptir. Oğlak kadını ise geleneksel detaylardan hoşlanır. Aralarındaki ilişkiyi bu detaylar besleyecektir.

  Astrolojide nadir, uyumlu çiftler arasında bulunuyorlar. Yaptıkları işlerde ve düşüncelerde birbirlerini desteklerler. Başlarda ilişkileri yavaş yürüse de, bir birilerini tanıdıkça aralarındaki uyum güçlenecektir. Başak erkeği ve oğlak kadını ilişki, evlilik ve arkadaşlık konularında örnek gösterilebilecek çiftlerden olabilirler.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow