hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Başak Erkeği Terazi Kadını Burç Uyumu... Terazi Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Başak Erkeği Terazi Kadını Burç Uyumu... Terazi Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Hem başak burcu erkeği hem de terazi burcu kadını değişken bir ruh yapısına sahiptir. Özellikle duygularında meydana gelen dalgalanmalar iç dünyası ve dış dünyası arasında duygu yoğunluğu yaratır. Diğer yandan her iki tarafın da kavga etmekten kaçırmaları önemlidir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Çünkü herhangi bir problem ile karşı karşıya kaldıkları zaman bundan önemli oranda uzak durmayı tercih ederler. Bu da hem arkadaşlık hem de ilişki kapsamında uzun vadede güzel bir beraberlik oluşturabilir. Elbette değişken bir ruh haline sahip oldukları için, bazı çatışmalar ve kavgalar küslük yaratabilir.

  Başak Erkeği Terazi Kadını Burç Uyumu

  Başak burcu toprak elementi olması ile beraber terazi burcu ise hava elementine sahiptir. Bu sebepten dolayı uyum konusunda çevrelerindeki insanları dinlemeleri büyük önemi taşır. Gelen nasihatleri ve uyarıları dikkate almaları, Başak erkeği ve terazi kadını arasındaki uyumu çok daha güçlü hale getirebilir. Aynı zamanda kendi düşünceleri ve duyguları ile hareket ederlerse uyumlu ve iyi bir çift olarak öne çıkabilirler.

  Bu durum aynı zamanda arkadaşlık konusunda da ön plana çıkabilir. Diğer yandan yaşanabilecek bazı tartışmaları büyütmeden sonlandırmak, bu iki burç adına önemli bir durum teşkil eder. Aksi takdirde yaşanabilecek küslük ayrılığa kadar gidebilir.

  Terazi Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Özellikle terazi kadını yaşamış olduğu bazı olaylar neticesinde Duygusal açıdan kriz yaşayabilir. Böyle durumlarda birlikte olduğum erkekten önemli oranda bir destek ister. Eğer Başak erkeği bu desteği onu anlayabileceği düzeyde güçlü biçimde verirse, o zaman bu iki burç üzerinden iyi bir anlaşma sağlanabilir.

  Bu durum Hem bir ilişki hem de arkadaşlık noktasında ön plana çıkar. Özellikle anlaşamadıkları durumlarda birbirlerini eleştirmek yerine empati kurmaları ilişkiyi çok daha güçlü hale getirebilir. O yüzden terazi kadını ile başak erkeğinin birbirlerini anlamaya çalışmaları anlaşma noktasında büyük önem taşır.

  Terazi Kadını Başak Erkeği Aşk Uyumu

  Duygusallığı ile öne çıksa dahi terazi kadını özellikle şekilci bir tercihe sahiptir. Bu sebepten dolayı yakışıklı ve karizmatik olmayan bir erkekle birliktelik genelde yaşamaz. Aynı şekilde Başak erkeği de bakımına önem verdiği için aynı etkiyi karşıdan talep eder.

  Diğer yandan terazi kadını birlikte olduğu erkeği kaybetme korkusunu çoğu zaman yaşar ve bu da duygusal dalgalanmalara sebep olabilir. Başak erkeğinin ise aşık olması zor olsa bile bu durumu gerçekleştiği zaman, sevgilisi için her şeyi yapabilecek bir noktaya gelebilir.

  Başak Erkek Terazi Kadını Evlilik Uyumu

  Aile ve sadakat ile beraber güven gibi unsurlar baştaki erkeği ile terazi kadını konusunda çok önemlidir. Bu sebepten dolayı ideal eş tanımına uymayan kişiler ile birliktelik yaşama noktasında uzak dururlar. Ayrıca birbirlerine karşı özgürlüklerinde saygı çerçevesinde sınırlarını korurlar. Kavga ve gürültüden uzak bir evlilik yaşayabileceklerini söylemek mümkündür.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow