hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Başak Erkeği Yengeç Kadını Burçlarının Uyumu... Yengeç Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Başak Erkeği Yengeç Kadını Burçlarının Uyumu... Yengeç Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Başak erkeği ve yengeç kadınının bir araya gelmesi canlandırıcı bir etkiye sahip olur. Bu ikili doğan bir uyuma sahiptir ve ilişkileri oldukça mucizevidir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Başak Erkeği Yengeç Kadını Burç Uyumu...

  Başak erkeği ile yengeç kadını bir araya geldiğinde suyun toprağa hayat vermesi gibi bir mucize ortaya çıkar. Canlandırıcı bir etkiye sahip olacak bu ilişki doğal bir uyum içinde olur. Başak erkekleri her kadınla anlaşamadığı için ilişkilere temkinli yaklaşsa da yengeç kadını ile iyi anlaşır. Yengeç kadını güven ve sevgi dolu olmasıyla başak erkeğini kısa süre içinde etkileyerek kendine çekebilir.

  Yengeç Kadını İle Başak Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Yengeç kadını ve başak erkeği kısa sürede birbirlerinden etkilenir ve hayatlarını birleştirebilirler. Birbirlerinin eksik kalan yanlarını tamamlayan bu ikili bir bütünü oluşturma konusunda başarılı olur. Başak burcu güven duyduğu kadını, yengeç burcu ise huzur bulduğu erkeği çok sever.

  İkilinin arasında bir aşk ilk aşamada başlamasa bile birbirlerini severler ve zamanla alışırlar. Bu ikili arasında eğer sağlam bir temel üzerine aşk ilişkisi kurulursa evliliğe kadar gidebilir. Cinsel anlamda da uyumlu olurlar çünkü ikisi de cinsellikte huzur ve güven bekler.

  Başak Erkeği Özellikleri

  Başak burcu erkekleri samimilerdir ve insanlara içten davranırlar. Gösterişi hiç sevmeyen başak erkekleri şatafattan da uzak olan insanlardır. Disiplin duyguları gelişmiş olan başak erkekleri düzenlidir ve işlerinin planlı olmasını ister.

  Başak burcu erkeği düzeni sever ve temkinli bir kişiliği vardır. Hata yapmaktan korktukları için bir şey yapmadan önce çok düşünürler ve karar verdikten sonra da bu kararlarının arkasında dururlar. Hayatı daima düzenli olan başak erkeği sürpriz sevmez ve hayatında olan her şeye hakim olmak ister.

  İşlerinin belirli bir düzende ilerlemesini isteyen başak erkeğinin olumsuz özelliği ise disiplinli olması ve insanları zorlamasıdır. Tüm kontrolün kendisinde olmasını isteyen başak erkeği denetlemeyi ve eleştirmeyi sevdiğinden insanlarla anlaşma konusunda zorluk çekebilir. Bazen duygusu ve mantığı arasında kaldığı için ilişkileri sekteye uğrayabilir.

  Yengeç Kadını Özellikleri

  Yengeç kadınları kırılgan, alıngan ve hassas kadınlardır. Geçmişlerinden kopma noktasında zorluk yaşadıkları için kalplerine yeni birilerini çok zor alırlar. Yengeç kadınlarının en önemli özellikleri arasında sakin ve duygusal olmaları vardır. Anaç oldukları için erken yaşta evlenebilir ve anne olmak isteyebilirler. Bazen bir anları bir anlarına tutmasa da kendi içlerinde savaş verdikleri için duyguları çok hızlı değişebilir.

  Yengeç kadınları eleştiriden hoşlanmadıkları için onları eleştirmek yanlış olabilir. Fakat eleştirmekten keyif aldıkları için insanlara sürekli konuşurlar ve onları bazen sorgulayabilirler. Aşık olduğu zaman tüm yüreğinde hisseden ve buna göre yaşayan yengeç kadını aşık olduğu kişiyi hayatının odak noktasına getirir. Kolay bağlanan ve zor kapan yengeç kadını için aşkta en önemli şey güven ve sadakattir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow