Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

Burçlar, insanların kişilikleri hakkında bilgi veren yorumlar arasında bulunur. Her burcun kendine göre özellikleri vardır. Bununla beraber bu özellikler cinsiyete göre de değişmektedir. Burçların; özellikleri, anlaşıp anlaşamadığı burçlar gibi bilgileri sunmak okurlara fayda sağlayacaktır.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Boğa burcu erkekleri; çok sade arkadaş ortamlarına sahiptir. Boğa burcu erkekleri, az ve öz arkadaşlıklara sahip olmaktan yanadırlar. Herkesle arkadaşlık kurmayan bir özelliğe sahiptir. Güven veren ilişkiler ve arkadaşlıklar, boğa burcu erkekleri adına oldukça önemli faktörlerden birisidir.

Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri

Boğa burcu erkeğinin özellikleri aşağıdaki gibi sıralanacaktır;

- Boğa burcu erkeğinin kararları nettir. Onları kararlarından döndürmek kesinlikle mümkün değildir. Fikirlerinde kesin kararlıdırlar.
- Boğa burcu erkekleri, normal boya sahiptir. Ne çok uzun ne de kısa boyludur. İri buruna ve orta boya sahiplerdir.
- Saçları gür olan boğa burçları erkeğinin gözleri belirgindir.
- Boğa burcu erkeklerine kimse zorla bir şey yaptıramaz. Bununla beraber boğa burcu erkekleri kendi halinde takılmayı severler.
- Boğa burcu erkeklerinin en belirgin özelliği inatçı olmalarıdır. İnatçı tutumları ile alınan karar boğa burcu erkekleri için kesin bir karardır.
- Boğa burcu erkekleri çok sinirli bir yapıya sahiptir.
- Boğa burcu erkeğinin, sinirliyken kimseyi tanımadığını belirtmek mümkündür.
- Sakin gözüken boğa burcu erkekleri, genelde yerinde durmayan ve devamlı olarak gezmeyi seven erkeklerdir.
- Boğa burcu erkekleri, çalışkan ve azimlidir. İstediklerini elde edebilmek adına elinden geleni ardına koymaz.
- Boğa burcu erkeklerinin her zaman bir amacı vardır. Bununla beraber bu amaca ulaşabilmek için her şeyi yaparlar.
- Pes etmeyen bir yapıya sahiplerdir.

Boğa Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar

Boğa burcu erkeklerinin anlaştığı burçlar; balık, başak ve oğlak burcudur. Bu burçların başında ise oğlak burcu yer alır. Oğlak burcu, boğa burcunda olduğu üzere başarı ve kariyer adına çalışan ve bu konulara çok önem veren bir burçtur. Bu iki burç bir araya geldiğinde ortaklıkların çok iyi bir şekilde kurulduğunu belirtmek mümkündür. Birbirini her konuda tamamlayan iki burçtur.

Boğa ve başak burçlarının arkadaşlıkları oldukça iyidir. Başak burcu, boğa burcunun tam tersi şekilde oldukça enerjik bir burçtur. Devamlı çalışma modundadırlar. Boğa burçları da başlamış olduğu işleri tamamlamadan bırakmamaktadır. Bu iki burç bir araya geldiğinde birbirlerinin eksiklerini tamamlarlar.

Boğa ve balık burçları, çok iyi anlaşan iki burçtur. Balığın yaratıcı olması ve hayal gücü, boğa burcuyla bir araya geldiğinde ortaya estetik anlamda çok güzel şeyler çıkar. Yapılan her şeyden keyif alınması söz konusudur.

Boğa Burcu Erkeğinin Anlaşamadığı Burçlar

Boğa burcu erkeğinin anlaşamadığı burçlar; ikizler, yay ve koç burcudur. Boğa burcu erkekleri maddi anlamda güvende olmayı isteyen sakin ve huzurlu bir yaşamı isterler. Keyfine düşkün olup farklılıklara kapalı, sahiplenen karakteri ile bilinen boğa burcu erkeklerinin, koç burcu ile anlaşması oldukça zordur. Koç burçları, cesaretli davranışları, değişime açık yapıları ve ben merkezci tavırlarıyla bilinir. Bu durum ise boğa burcu erkeklerini korkutur. Bu yüzden koç ve boğa uyumu kesinlikle olmaz.

İkizlerin farklı karakterleri, devamlı yenilik peşinde olmaları, boğa burcu erkekleri için hiç uygun değildir. Boğa burcu erkekleri sakinlik arayışındadırlar. Bu yüzden boğa burcu erkekleri ikizler burcu ile tamamlanamaz.

Boğa burcu erkeklerinin değişimlere kapalı olması ve geleneklerine sadıklığı, yaylar ile iyi anlaşamamasına neden olmaktadır. Yay burçları, kendi özgürlüklerine düşkündür. Kimseye bağlı olarak yaşamazlar. Boğa burcu erkeklerinin aile bağı oldukça güçlüdür. Bu yüzden de yay ile boğa burcu uyumu yakalanamamaktadır.

Boğa Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Boğa burcu erkeği için, kadınların duygusallığı ve fiziksel görünümü çok önemlidir. Aşk konusu adına ne aradığını bilip, aşka önem veren, yalanı ve aldatmayı sevmeyen boğa burcu erkekleri aynı kriterlere sahip kadınlardan hoşlanır. Sadıklığı ile bilinen bu burç için, sadık kadınlar oldukça önemlidir.

Boğa burcu erkeği, aşk yaşamında beraber olduğu kadın ile her zaman yakın temas halinde olmayı isterler. Kısa zamanda tanıştığı biri ile asla beraber olmaz. Beraber olacağı kadını tam anlamıyla tanımadan birliktelik kurmaz Boğa burcu erkekleri, hoşlandığı kadını elde edebilmek için her türlü yolu denemekten vazgeçmez. 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber