Ekim Ayı Hangi Burç? Ekim Burcu Nedir? Ekim'de Doğanların Burcu

Ekim Ayı Hangi Burç? Ekim Burcu Nedir? Ekim'de Doğanların Burcu

Burçlar, kişinin doğum tarihine göre belirlenir ve insanların hayatlarında önemli bir yere sahip olur. Burçlar genellikle kişilerin doğdukları güne göre belirlenir. Bu açıdan burçlar toplam 12 adettir. Her ay farklı bir burcu temsil etmekte ve farklı özellikler göstermektedir.

Ekim Ayı Hangi Burç?

Ekim ayında doğan tüm bebekler Terazi burcuna sahip olurlar. Terazi burcuna sahip olan kişilerin kişisel ve ruhsal özellikleri de bu burçtan etkilenir. Terazi burcu 23 Eylül- 22 Ekim tarihleri arasını kapsamaktadır. Bu tarihler arasında doğanlar kişiler Terazi burcunun özelliklerini taşır.

Ekim Burcu Nedir?

Terazi, ekim burcu olarak bilinir. Ekim ayında doğan kişiler genellikle Terazi burcuna sahip olurlar. Özellikle 23 Eylül- 22 Ekim tarihleri arasında doğan kişiler burç olarak Terazi burcunda yer alırlar. Burçlar konusunda en belirleyici durumlardan birisi de kişinin doğduğu gün ve saattir. Kişinin doğduğu gün ve saate göre kişinin sahip olacağı burç da değişmektedir. Eğer doğum tarihiniz 23 Eylül- 22 Ekim tarihleri arasına bir tarihe denk geliyorsa Terazi burcuna sahip olursunuz. Burçlar farklı özellikleri taşımakla beraber aynı tarihte doğan kız ve erkek bebekler de aynı burca sahip olurlar.

Ekim'de Doğanların Burcu

Ekim ayında doğan kişilerin burcu Terazi olmaktadır. Burada her ne kadar doğulan günün önemi büyük olsa da kişiler 22 Ekim tarihine kadar doğmuşsa mutlaka Terazi burcuna dahil olurlar. Sahip oldukları burç doğrudan kendi hayatlarını ve kişisel özelliklerini etkiler.

Terazi Burcunun Özellikleri

Terazi burcuna sahip olan kişiler hayatlarında en fazla dengeye önem verirler. Bir konuyu ya da olayı kesinlikle ölçmeden, tartmadan bir işe başlamazlar. Genellikle adalet duyguları da oldukça gelişmiştir. Bu özelliklerin yanı sıra Terazi burçları şu özellikleri de taşımaktadır;
- Haksızlığa kesinlikle tahammülleri yoktur.
- Adalet duygularını tüm insanlar üzerinde uygularlar.
- Çevresine adil davranmaya çalışırlar.
- Genel yapıları kibar ve naziktir.
- Tartışmadan ve huysuzluk yapanlardan hoşlanmazlar.
- Israr edilmeyi sevmezler.
- Genellikle sakin bir yapıya sahip olurlar.
- Estetik bir duruşları vardır.
- Bağlanmayı severler.
- Bazen aşk hayatları fazla sorgulamadan dolayı karmaşık olur.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS