Günlük burç yorumları: 30 Kasım 2020! Haftalık burç yorumları 30 Kasım - 6 Aralık 2020! Burçlara göre Aşk sağlık ve kariyer yorumları

Günlük burç yorumları: 30 Kasım 2020! Haftalık burç yorumları 30 Kasım - 6 Aralık 2020! Burçlara göre Aşk sağlık ve kariyer yorumları

Astroloji tutkunları haftalık ve günlük burç yorumlarını araştırmaktadır. 30 Kasım 6 Aralık haftalık burç yorumları ilgiyle araştırıldığı gibi 30 Kasım günlük burç yorumları da burçseverler tarafından merak ediliyor. 30 Kasım Pazartesi günlük burç yorumlarında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Burcunuz 30 Kasım’da aşk, sağlık, para hususlarında sizlere neler söylüyor? İşte 30 Kasım 2020 Cuma günlük burç yorumları ve 30 Kasım-6 Aralık 2020 haftalık burç yorumları!

Birçok insan burç yorumlarını okumadan güne başlamamaktadır. Burç yorumları insanların güne mutlu başlamasına yardımcı olmaktadır. Herkes bugün burcumu neler bekliyor? sorusunun yanıtını aramakta. Peki ama 30 Kasım Günlük Burç yorumlarında hangi burcu neler bekliyor? İşte 30 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

30 Kasım - 6 ARALIK 2020 Haftalık Burç Yorumları!

30 Kasım akşamı İkizler burcunda gerçekleşecek Halkalı Ay Tutulmasının etkisi yaklaşık 6 ay boyunca sürecek. Bu süreçte zihninizi dinlendirmelisiniz, öğrendiklerinizi sindirmelisiniz, kendinizle baş başa kalmalısınız. 

Dürüst, net ve açık iletişimler kurarsanız faydasını göreceksiniz. Dobralık ve dürüstlükten uzaklaşmadığınız müddetçe gerçek dostlarla karşılaşacaksınız. Tartışmalardan fikir ve düşüncelerin tutsaklığından uzak durmanız zihninizi temizleyecektir.

1 Aralık'ta Merkür Yay burcunda hareket edecek, bu günde iletişim ve ifade problemleri yaşanabilir. Merkür Yay burcunda ilerlerken inançlar sorgulanabilir, eleştirel bir tutum sergilenebilir.

Kalıcı çözümlerin üretileceği bu dönemde günlük uğraşlar dikkat çekecek ve kontrol altına alınacak.

Sizi yavaşlatan, mutsuz eden, yeni iş ya da yeni kararlar alırken sizi engelleyen her düşünceden uzak kalmanız gerekiyor. 

Söz verirken dikkatli olun ve hayallerinize odaklanın. İstekli olup da başarılamayacak hiçbir iş yoktur. Hem iç hem dış hayatta neler olup bittiğini ayırt edeceğiniz bir dönemdesiniz.

30 Kasım 2020 Pazartesi Koç Günlük Burç Yorumları

İş birlikleri yaparak hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve sürekli moral depoluyorsunuz.

30 Kasım 2020 Pazartesi Boğa Burcu Yorumları 

Kariyerinizde değişiklikler yapmak istiyor gibisiniz. Çevreyle iletişim kurarken mantığınızı konuşturmalısınız. Şansınız sizinle olacak ve hedeflerinizi gerçekleştireceksiniz. 

30 Kasım 2020 Pazartesi İkizler Burcu Yorumları

Kararlarınız, fikirleriniz sizin vazgeçilmeziniz. İnatçı bir gündesiniz ve hırslı müdahaleci bir tavrınız olacak. Yanlış yapıyor olabilirsiniz, kırıcı davranabilirsiniz. 

30 Kasım 2020 Pazartesi Yengeç Burç Yorumları

Altıncı hisleriniz kuvvetli, sıra dışı düşünceleri seviyorsunuz .Her zamandan farklı bir tarzda hareket etmek size göre değil. Maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. 

30 Kasım 2020 Pazartesi Aslan Burç yorumları

Bugünlerde sizi şaşırtan pek çok olaya şahit olacaksınız, sakin kalmalısınız. Hayata geçirmek istediğiniz her neyse önce yanınızdakilere saygı göstermelisiniz. 

30 Kasım 2020 Pazartesi Başak Burç yorumları 

İş yerinde fazla sorumluluk aldığınız için sinirli ve agresif bir haldesiniz. Saygıyı korumalısınız yoksa hiç hoş olmayan gelişmeler yaşayabilirsiniz.

30 Kasım 2020 Pazartesi Terazi Burç Yorumları

Duygusal ve hassas bir gündesiniz. Aşk hayatında ortak kararlar alacaksınız ve bu kararlar sizi mutlu edebilir. Partnerinizle yeni işler yapmak için ideal bir gün!

30 Kasım 2020 Pazartesi Akrep Burç Yorumları

Birçok olaya karamsar şekilde yaklaşmanız sizi negatif etkiliyor. İdealleriniz konusunda ısrarcı olmak yerine azimli olun. Gücünüzün farkında olun, etrafınızdakiler sizi çekici buluyor. 

30 Kasım 2020 Pazartesi Yay Burcu Yorumları

Derin düşünceler içinde olmak size yaramıyor. Sevdiklerinizi korumanız sizin için çok önemli. Kendinizi aşan konularda fazlasıyla zorlanacaksınız.

30 Kasım 2020 Pazartesi Oğlak Burç Yorumları

Kaygılardan uzaklaşmalı, başarılı olacağınız işlere odaklanmalısınız. İş hayatında şans sizinle! Sorumluluklarınız sizi değerli kılıyor. 

30 Kasım 2020 Pazartesi Kova Burç Yorumları

İş hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz, başarınız sekteye uğrayabilir. İş hayatında son derece duygusal davranabilirsiniz. Bugün partnerinizin yeni özelliklerini keşfedebilirsiniz. 

30 Kasım 2020 Pazartesi Balık Burç Yorumları

Düşüncelerinizi gizlemek size iyi gelmiyor. Bildiklerinizi anlatın. Yeni ve radikal kararlar sizi vazgeçilmez kılacak. Sağlığınıza dikkat edin.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS