Haftalık burç yorumları: 9-15 Kasım 2020! 9 Kasım günlük burç yorumları! Pazartesi burç yorumları: Aşk sağlık ve kariyer yorumları

Haftalık burç yorumları: 9-15 Kasım 2020! 9 Kasım günlük burç yorumları! Pazartesi burç yorumları: Aşk sağlık ve kariyer yorumları

9 Kasım günlük burç yorumları burçseverler tarafından merak ediliyor. 9 Kasım Pazartesi günlük burç yorumlarında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Burcunuz 9 Kasım’de aşk, sağlık, para hususlarında sizlere neler söylüyor? İşte 9 Kasım 2020 Pazartesi günlük burç yorumları

Birçok insan burç yorumlarını okumadan güne başlamamaktadır. Burç yorumları insanların güne mutlu başlamasına yardımcı olmaktadır. Herkes bugün burcumu neler bekliyor? sorusunun yanıtını aramakta. Peki ama 9 Kasım Günlük Burç yorumlarında hangi burcu neler bekliyor? İşte 9 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

9-15 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları!

Merkür'ün hareketleri devam ediyor. Merkür ileri pozisyona geçerek iletişim konularında yaşanılan sıkıntıları azaltacak. Çarşamba günü Akrep burcunda ilerleyecek olan Merkür yüzleşmeler yaşamamıza neden olacak. Pazartesi günü ikili ve ekonomik konularda kararlar alabiliriz. Gerçeklerden kaçmamalısınız. Karamsarlıklar yaşayabileceğimiz bir gün.

Salı günü bütün burçlarda pozitif bir hava hakim. İç sesinizle birçok konuya karar vereceksiniz. Ayrıca merhametinizin karşılığını alacaksınız. 

Cuma cumartesi günlerinde Mars'ın geri pozisyonu ve Jüpiter Plüton kavuşumu yaşanacak. Cuma günü gerçekleşecek olan kavuşum bu yıl 3. kez tekrarlanıyor ve birçok şeyin bitişini çağrıştırıyor. Jüpiter ise adaleti ahlaki değerleri ön plana çıkarır. Kendimizi fark edelim.

Cuma ve cumartesi Mars da geri pozisyonunu bitirip durağan hale geçiyor. Durağan konumda retrolar aktiftir ve etkiler. Harekete geçemiyor durumda hissedebilirsiniz. Aklınızı bedeninizi kullanamıyor gibi hissedebilirsiniz. 

15 Kasım Pazar, yeni ay gerçekleşecek. Akrep burcunda gerçekleşen yeniayda başlangıçlar aktif olacak. Yeni kararlar alıp uygulanabilir. Akrep, Kova, Boğa ve Aslan burçları yeni ayda etkilenecek. 

9 Kasım 2020 Pazartesi Koç Günlük Burç Yorumları

Bugün fazlasıyla sosyal bir birey olacaksınız. Çalışma ortamınızda tatsızlıklar yaşanabilir. Gerginlik hissettiğinizde kaçın. Hayatı sorgulayıp ikili ilişkilerinizi destekleyici adımlar atacaksınız. Hayatınızdaki insanlara karşı hassas davranacaksınız. İş hayatında tatsızlıklar olabilir.

9 Kasım 2020 Pazartesi Boğa Burcu Yorumları

Ev halkı ya da arkadaş grubuyla aynı fikre sahip olamayacaksınız ve tartışmalar yaşayacaksınız. Seneyi sorgulayacaksınız. Günlük hayatın akışını değiştirmek isteyeceksiniz. Kararsızlıklar hakim ve çevrenizdeki insanları dinleyerek sorunları çözeceksiniz. Birikim yapmaya ne dersiniz?

9 Kasım 2020 Pazartesi İkizler Burcu Yorumları

İş hayatınızda bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sahiplenici duyguyla yola devam ediyorsunuz. Aşk hayatınızda yenilikler olabilir. Yeni başlangıçlar yapmak için doğru zamanı bekliyorsunuz.

9 Kasım 2020 Pazartesi Yengeç Burç Yorumları

Ev konularında çevrenizden yardım isteyeceksiniz. Hafta genelinde sağlığınızla ilgili problemler için koşturacaksınız. Yeni kararlar alabilirsiniz. Aşk hayatınızda hem sürprizler olacak hem moraller bozulacak.

9 Kasım 2020 Pazartesi Aslan Burç yorumları

Ekonomik olarak kararsız bir gündesiniz. Özel hayatınızda problemler yaşayabilirsiniz. Sağlık konularında endişeli bir dönemdesiniz. 

9 Kasım 2020 Pazartesi Başak Burç yorumları

Yakın çevreniz size belli başlı konularda destek olacak. Özel hayatınızda iletişim artacak. 

9 Kasım 2020 Pazartesi Terazi Burç Yorumları

İkili ilişkilerde tartışmalarla dolu bir gündesiniz. Mümkünse bugün fikir alışverişi yapmayın. Maddi konularda yeni bir karar alırken ailenizle ilgileneceksiniz. Aşk hayatınızda sakin ama huzursuz bir gündesiniz. 

9 Kasım 2020 Pazartesi Akrep Burç Yorumları

Bu haftaya içsel gerilimlerle başlayacaksınız. Baş ağrısı boyun ağrısı sorununuz olabilir. Özel hayatınızda yeni bir gelişme yaşanacak. 

9 Kasım 2020 Pazartesi Yay Burcu Yorumları

Sosyal gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ekonomik olarak riskli bir dönemdesiniz. Aşk hayatınızda şanslı günlerdesiniz. 9 Kasım 2020 Pazartesi Oğlak Burç Yorumları

Ev ve ailevi konularla ilgili uğraşacağınız bir gündesiniz. Salı gününe dair planlar yapacaksınız. Aşk hayatınızda mutlu haberler alabilirsiniz fakat arkadaşlarınız sizi kırabilir. 

9 Kasım 2020 Pazartesi Kova Burç Yorumları

Eğitim konusuyla ilgili uzun bir süre düşüneceksiniz. Geride bırakacağınız alışkanlıklarınız olacak. Kariyerinizle ilgili yeni gelişmeler ve mutlu haberler var. Duygusal bir günde olduğunuz gibi aynı zamanda karamsarsınız. 

9 Kasım 2020 Pazartesi Balık Burç Yorumları

Ekonomik konularda bugün risk almamalısınız. Çevrenizdeki insanlarla geleceğinizi planlayabilirsiniz. İnançlarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzaktaki insanlara el uzatacaksınız. Aşk hayatına hiç vakit ayırmamışsınız. Bugünden itibaren aşk hayatınızla ilgilenin. 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS