İkizler Burcu Kadını Özellikleri: İkizle Kadınının Cinsellik Ve Aşk Hayatı

İkizler Burcu Kadını Özellikleri: İkizle Kadınının Cinsellik Ve Aşk Hayatı

İkizler Burcu Kadını Özellikleri: İkizle Kadınının Cinsellik Ve Aşk Hayatı

İkizler burcu kadını güzel, esprili ve zodyağın en yaratıcı burçlarından bir tanesidir. Yaratıcılık gerektiren resim, çömlekçilik ve fotoğrafçılık gibi işlere oldukça başarılıdırlar. İkizler burcu kadını çok sosyal bir kişiliğe sahiptir. Sohbet etmeyi severler ve tanıştığı herkesi şaşırtırlar. Doğaları gereği yeteneklidirler ve yaptıkları işleri kolay gösterme konusunda başarılıdırlar.

İş yaparken bir ikizler burcu kadınının zihnini gözlemlemek havada süzülen bir baloncuğun yüzeyinde dönen renkleri izlemeye benzer. İkizler burcu kadınının zekâsı her zaman bir akış halindedir. Bir konudan diğerine akar, genellikle karşısındakinin yetişmeyi umduğundan çok daha hızlıdır. Tam onun ne ile ilgili konuştuğu anlaşıldığı düşünüldüğünde tamamen başka bir şeye yönelir.

Değişken bir burç olan ikizler, ikiz iki kadın sembolü ile ifade edilir. Bu her madalyonun her zaman iki yüzü olduğunu ve hangisinin hangisi olduğunun asla emin olunmadığını hatırlatan bir takım yıldızıdır. Merkür gezegeni tarafından yönetilen ve dolasıyla cıva tanımına göre, çoğu ikizler kadını bir dizi özelliğe takılıp kalmayı veya belirli bir rolde kalmayı takdir etmez. Aksine sürekli bakış açılarını değiştirme eğilimindedirler.

İkizler burcu kadınları her zaman tamamen yabancılarla derin sohbete girerler, nereye giderlerse gitsinler etraflarındaki insanlar hakkında çok şey öğrenirler.

İkizler Burcu Kadınının Cinsellik ve Aşk Hayatı

İkizler burcu kadınının iki yanı vardır. Bunlardan bir tanesi kaygısız ve bekar olmaktan memnun iken diğer yanı umutsuzca istikrarlı ve güvenli bir ilişki arar. Ancak ikizler kadını ile yaşanan ilişki asla sıkıcı olmaz. Ruhu olan birine ihtiyaç duyar ve bu kişiyi bulduğu zaman elinden gelen her şeyi yapar. Buna karşın yine de onu çekici kılan hobilerine ve ilgi alanlarına katılması için özgürlüğe ihtiyacı vardır. Çoğu zaman aşkta öngörülemez olan ikizler burcu kadını bir dakika çekingen görünürken diğer zaman yüzsüz olabilir. Bir partnerin her iki özelliği de kucaklaması gerekir.

İkizler burcu kadını genellikle sapioseksüeldir. Zekâ ve keskin zekâ tarafından aşırı derecede tahrik olur. Sevimli ve zekâsı kıt bir sevgili ikizler kadınını tatmin etmeyecektir. İkizler burcu kadını, sözlü becerilerine, kelime oyunlarına ve şakalarına ayak uydurabilecek bir sevgiliye ihtiyaç duyar. Ev kütüphanesi ikizler kadını hakkında pek çok şeyin öğrenilmesinde yararlı olacaktır. İkizler burcu kadınları son derece cilveli özelliklere sahiptirler. Seks sırasında iletişimde kalmayı sevebilirler.

İkizler Burcu Kadını ve Ev Hayatı

İkizler burcu kadınının evi aydınlık ve mutlu bir yerdir. Çoğunlukla lambalarla dolu ve pek çok penceresi vardır. Kitaplar köşelerde yığınlar halinde bulunabilir. Buna karşın asla çok dağınık veya baskıcı hissettirmez. Çünkü bir ikizler işlerin çok durgunlaşmasına izin vermez. Her ziyarette bir şeylerin farklı olduğu dikkat çekecektir. Bu tüm mobilyaların değiştirilmiş olması, bazı eşyaların atılmış olması ya da duvarlar için heyecan verici bir sanat eserinin alınmış olması olabilir.

İkizler burcu kadınları alışveriş yapmayı severler ve yenilikten enerji alırlar. Eşyaların pahalı olması gerekmez, yeni ürünleri çoğunlukla ikinci el dükkanlardan alırlar ancak asla istiflemezler. İkizler kadını eşyalarının çoğuna yoğun bir şekilde bağlı değildir. Cömert kişiliği ile çoğu zaman eşyalarını ihtiyacı olan komşularına ve arkadaşlarına verir.

İkizler Burcu Kadını ve İş Hayatı

İkizler kadını zeki özelliklerinin ön planda olduğu ve bilgiye olan açlığının sürekli uyarıldığı işlerde parlar. Her zaman bir sonraki yeni şeyin peşindedir. Bir ikizler kadını kültürel eğilimler konusundaki esrarengiz altıncı hissiyle, en güncel fikir ve bilgilerle güncel kalmak isteyen herhangi bir şirket için paha biçilmezdir. Çünkü bir şekilde ne olduğunu herkesten önce biliyor gibi görünür. Genellikle mükemmel bir yazar ve dahi bir iletişimci olan ikizler kadını, dünya hakkındaki merakının tam anlamıyla meşgul olabileceği bir yere sahip olduğunda en mutludur.

Geleneksel çalışma ortamlarına uyum sağlaması her zaman kolay değildir. Bu nedenle onun bireyselliğinin ve kendini ifade etme özelliklerinin teşvik edildiği yenilikçi çalışma ortamları mükemmel bir seçimdir. İkizler burcu kadını tam olarak yaptığı işten keyif aldığı bir noktada ise bütün gün boyunca bu işten konuşabilir. Bu noktada bilgi bağımlısı olma eğilimi bulunur. İş için seyahat etme fırsatı, rüzgârın onu yeni ve heyecan verici yerlere götürmesine izin vermek her zaman ideal olacaktır.