hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İkizler Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu... Aslan Kadını İle İkizler Erkeği Nasıl Anlaşır?

  İkizler Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu... Aslan Kadını İle İkizler Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  İkizler erkeği ve aslan kadını hoşgörülü olduğu için her konuda anlaşabilecek iki burçtur. Fakat zaman zaman ayrı düşebilir ve anlaşmaları zorlaşabilir. Peki, ikizler erkeği - aslan kadını burç uyumu nasıl, iki burç nasıl anlaşır?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   İkizler Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu...

   Hava elementi olan ikizler erkeği ile aslan elementinden olan aslan kadınının ortak noktası hoşgörü olarak karşımıza çıkar. Her iki burcun da çocuksu yönleri olduğu için bazen anlaşmaları zor olsa da genel anlamıyla uyumlu bir ilişkileri olur. İkizler erkeği ile aslan kadınının uyumuna bakıldığında karmaşık bir görüntü olmaz.

   Aslan kadını biraz kısıtlamayı ve sahiplenmeyi sevdiğinden ikizler erkeği ile çatışabilir fakat eğer birbirlerine anlayış gösterirlerse mutlu olabilirler. Çünkü ikizler erkeği hayatına müdahale edilmesini sevmez ve özgürlüğünü hem yalnız başına hem de partneri ile yaşamak ister. 

   Aslan Kadını İle İkizler Erkeği Nasıl Anlaşır?

   Aslan kadını ile ikizler erkeği aşklarına sonuna kadar sadık olan ve aşklarını sonuna kadar yaşayan burçlardır. Hoşgörülü ve tutkulu bir aşkları olabilir bu nedenle ilişkileri genellikle uzun sürer. Sevgi uyumları oldukça yüksek olur ve birbirlerini tamamlarlar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Aslan kadınının güzelliği ve duruşu ikizler erkeğini etkileyen en büyük özelliği olur. İkizler erkeği aslan kadını ile enerjik ve hareketli bir aşk yaşar. Eğer çocuksu yönlerini biraz törpüleyebilir ve daha ciddi olabilirlerse ilişkilerinde mutlu olurlar.

   Aslan Kadını Özellikleri

   Aslan burcu kadınlarının enerjileri genelde yüksektir olur ve enerjileri de tavandır. Çevresindeki herkesi kolay bir şekilde etkileyebilen aslan kadını samimi ve sıcakkanlıdır. Heyecanlı karakteri sayesinde arkadaş ortamında da her zaman istenen karakterler arasında olur.

   Aslan kadınının olumlu özellikleri arasında iyimser, sadık, tutkulu ve yaratıcı olmaları vardır. Karşısındakine değer veren aslan kadını eğlenmekten hoşlanır ve karşısındakini de eğlendirmeyi sever. Aslan kadınlarının olumsuz özellikleri arasında ise liderlik özelliğinin fazla olması ve otoriter olması vardır.

   Baskın bir karakter olduğu için bazen çevresindeki kişiler üzerinde fazla baskıcı olabilir. Kibirli olmaları da çevreleri tarafından olumsuz sayılan özelliklerindedir. Aslan kadınlarının en belirgin fiziksel özelliği saçlarıdır. Saçları gür olur ve ten renkleri de koyudur. Aslan kadınları genelde orta boylu olur. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   İkizler Erkeği Özellikleri

   İkizler erkeği cazibeli, kibar ve güzel konuşan insanlar olurlar. Sorunlara genelde çözüm odaklı yaklaşan ikizler erkekleri hayatlarında herhangi bir sorun olmasını istemez. Genelde çekici bir görünüşe sahip olan ikizler erkeğinin kendine özel bir karizması vardır. Saçları ve gözleri genelde kahverengi olan ikizler erkeğinin gözlem yeteneği de oldukça yüksektir.

   Keskin bakışları olan ikizler erkeği girdiği her ortamı inceler ve herkes hakkında fikir sahibi olur. Çalışmayı seven ikizler erkeği parasının kıymetini bilir ve doğru yatırım yaparak parasını artırabilir. Flört etmeyi seven ikizler erkeği sevdiği zaman sadık olur ve çevresine güven verir. İkizler erkeği sevdiğine güvenmek ister ve hayatına güvendiği birini alır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow