hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İkizler Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu... Başak Kadını İle İkizler Erkeği Nasıl Anlaşır?

  İkizler Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu... Başak Kadını İle İkizler Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Kişiler için kendi burçlarının özelliklerini bilmek kadar hayatlarına aldıkları bireylerin burçlarının özelliklerini de bilmek önem teşkil etmektedir. Partnerlerinin burçları hakkında bilgi sahibi olan kişiler partnerlerinin doğası hakkında bilgi sahibi olacak böylece ilişki kurma konusunda emin adımlarla ilerleyeceklerdir. Bir ilişkiyi başlatmak kadar ilişkiyi yürütebilmek de büyük sorumluluklar getirmektedir. Partnerlerinin burçlarını ve burçlarının doğasını bilen bireyler ilişkilerini yürütmek noktasında astrolojiden yararlanabilmektedir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İkizler Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu 

   İkizler erkeği ve başak kadınının burç uyumu incelendiğinde uyumlu bir ilişki göze çarpmaktadır. Naif ruhlu başak kadını bazı durumlarda ikizler erkeğine kırılıp gücense de kin tutma gibi bir huyu olmadığı için partnerini affetme konusunda bir problem yaşamayacaktır. İkizler erkeği ise hareketli ve atılgan doğasıyla başak burcu kadının etkileyecek ve kalbinin fethetmek için elinden geleni yapacaktır.

   Başak burcu kadınının detaycı ince eleyip sık dokuyan ve kıvrak zekası ikizler erkeğini etkileyecektir. Farklı karakter yapısına sahip burçlardan olan ikizler erkeği ve başak kadınının burçları, bu farklılıkların birbirini çekmesi sebebiyle tutkulu bir aşkın kapısını aralayacaktır.

   Başak Kadını İle İkizler Erkeği Nasıl Anlaşır? 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Başak kadını ile ikizler erkeğinin burçları anlaşabilme açısından birçok avantaja sahiptir. İkizler erkeğinin değişken yapısı başak burcuna uyum sağlayabilme ve onunla birlikte hareket etme noktasında ilişkiye faydalar sağlayacaktır. Bu iki burç da yeni bilgiye çok açık ve araştırma yapmaktan zevk alan burçlardır.

   Bununla iki partnerin zeki olması birbirlerine çekilmenin yolunu açacaktır. İkizler erkeği eğlenceli ve duygularını düşüncelerini ifade etme, iletişim kurma konusunda çok başarılıdır. Bu özelliği ile başak burcunun kalbini fethedecek ve mutlu bir ilişkinin kapısını açacaktır. 

   Başak Burcu Kadınının Özellikleri 

   Başak burcu toprak grubu burçları içerisinde yer alan ve değişken etkisinde olan bir burçtur. Yönetici gezegeni ise Merkür'dür. Başak burcu kadınının özellikleri incelendiğinde mükemmeli isteyen ve bunun için çaba harcayan, detaycı bireylerdir. İlişkilerde partnerlerine olan sadıklıkları anılırlar.

   Kurdukları ilişkilerin genellikle sağlam bir temele oturmasını isterler. Bu sebeple de verdikleri sözleri tutar ve kimseye tutamayacakları sözleri vermezler. Duygusal yanlarından çok mantıksal yönleri ağır basan fikirlere ve davranışlara sahiptirler.

   Burçlarının yönetici gezegeni Merkür olduğu için sürekli bilgi arayışında ve araştırma yapma peşinde olurlar. Toprak grubu burcundan oldukları için kariyerleri onlar için çok önemli bir yerdedir. Düzeni ve rutin bir hayatı yaşamayı tercih eden başak burcu kadınları aynı zamanda çok da titizdirler. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri 

   İkizler burcu hava grubu burçları içerisinde yer alan ve tıpkı başak burcu gibi değişken etkisinde olan bir burçtur. Aynı zamanda başak burcu gibi yönetici gezegeni Merkür'dür. İkizler burcu erkekleri sosyal olmalarıyla ve iletişim becerilerinin kuvvetli olmasıyla bilinmektedir. Eğlence ve heyecan ikizler burcu erkeğini tanımlayan özellikler arasında sayılmaktadır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow