hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İkizler Erkeği İkizler Kadını Burç Uyumu... İkizler Kadını İle İkizler Erkeği Nasıl Anlaşır?

  İkizler Erkeği İkizler Kadını Burç Uyumu... İkizler Kadını İle İkizler Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  İkizler erkeği ve ikizler kadını birbirini iyi anlayan ve anlaşabilen burçlardır. Bazen dengesiz olmaları sorun yaratsa da birbirlerini anlayacakları için bu sorunu kısa sürede çözebilirler. İşte ikizler erkeği ikizler kadını burç uyumu ile ilgili tüm detaylar...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İkizler Erkeği İkizler Kadını Burç Uyumu...

   Aynı burçtan iki kişinin anlaşıp anlaşamayacağı genelde merak edilen konular arasındadır. Birbirine benzeyen insanlar hem iyi anlaşır hem de iyi anlaşamaz. Birbirlerini anlayan aynı burçlar birbirlerine karşı acımasız olurlarsa anlaşamadıkları durumlar da olabilir. İkizler burcu genellikle çift karakterli olarak bilindiği için ilişkilerinden de çok yönlü bir ilişki olur.

   Ruh halleri değişebileceği için birbirlerine karşı tutarsız davranabilirler fakat bu değişim birbirleri ile uyum içinde olursa iyi anlaşırlar. İlişkileri genelde mükemmel olur fakat bunu devam ettirebilmeleri için karşılıklı olarak çaba göstermeleri gerekebilir.

   İkizler Kadını İle İkizler Erkeği Nasıl Anlaşır?

   İkizler burcu erkeği ve kadını sevgiye ve aşka aynı gözle bakar. Bu nedenle ilişkilerinin başlangıcından itibaren uyumlu ve seviyeli bir ilişkileri olur. İlişkilerinde kıskançlık olsa da birbirlerini kolay anlayabildikleri için bu sorun kısa sürer.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Sevgi bakımından uyumlu olan bu iki burç ilişkide uyumlu olur. Cinsel ilişkide de değişken olan ikizler burcu evlilikte cinsel ilişkiyi sever fakat bunda bazen farklılık arar. Farklılığı beraber aradıkları için yatak uyumları da oldukça yüksektir.

   İkizler Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

   İkizler burcu erkekleri hava elementinden dolayı çok uyumludur ve sosyal hayatta çok sevilirler. Nazik bir burç olduğundan insanlarla iyi anlaşır ve onların saygısını kazanır. Sevecen ve eğlenceli olmaları sayesinde iyi bir arkadaş olurlar ve akışta kalmak onlar için iyidir. İkizler erkekleri problem çözmeyi sevdikleri için genelde danışılan kişi olurlar.

   Bazen iki yüzlü olabildikleri için çevresindeki kişiler tarafından terslenebilirler. Dengesiz olmaları ve düşüncelerinin sürekli değişmesi bunun en büyük sebebidir. İkizler erkeği hayatında espri anlayış olan birini ister. Eğlenmeyi sevdiğinden sıkıcı insanları sevmez ve yaşam hevesi olan insanları hayatına alır.

   Sohbet etmeyi seven ve hareketli, enerjik olan insanlar onlar için tercih sebebidir. Rutinleri sevmeyen bu kişiler değişik şeyler yapmaktan ve değişik yerler görmekten de hoşlanırlar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   İkizler Kadınının Özellikleri Nelerdir?

   İkizler kadınının temel özellikleri arasında heyecanlı, yenilikçi ve aynı zamanda samimi olmaları vardır. Kısıtlanmaktan hiç hoşlanmayan ikizler kadınları emir almayı da sevmezler. Farklılık olmasını seven ikizler kadınları rutinlerle yaşayacak insanlar arasında değildir. Kendisine zaman ayırmayı seven ikizler kadını eğer sürekli kalabalıklar içinde kalırsa bunalabilir.

   Hayatı dolu dolu yaşamak isteyen ikizler kadını hayatında da kendisi gibi düşünen kişilerin olmasını tercih eder. Bilinen en olumlu özellikleri arasında hızlı ve pratik olmaları vardır. Sorunlar karşısında pratik çözümler üretirler ve zekası ile birçok sorundan da kurtulurlar. Zeki olduğu kadar meraklı da olan ikizler kadınları sorgulamayı ve yeni bilgiler edinmeyi de severler.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow