hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İkizler Erkeği Koç Kadını Burç Uyumu... Koç Kadını İle İkizler Erkeği Nasıl Anlaşır?

  İkizler Erkeği Koç Kadını Burç Uyumu... Koç Kadını İle İkizler Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  İkizler erkeği ve koç kadınının burç uyumu oldukça yüksektir. Kişiliğinde ateş ve hava yer alan bu iki burcun birlikteliğinden mutlu bir ilişki çıkar. İşte ikizler erkeği koç kadını burç uyumu ve iki burcun anlaşma durumları...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İkizler Erkeği Koç Kadını Burç Uyumu...

   Kişiliklerinde hava ve ateş yer alan ikizler ile koç burcu mutlu bir birlikteliğe imza atabilir. İkizler erkeğinin merakı her ne kadar koç kadınını bazen zorlasa da sakin kalabilmeleri halinde aralarında büyük bir aşk yaşanır. İkizler erkeği ile koç kadını birbirlerine saygı duyarak hem hayatlarını hem de ilişkilerini kolaylaştırır.

   Ateş ve hava grubuna mensup olan bu iki burç ilişkileri boyunca heyecanlı ve mutlu bir hayat yaşarlar. İkizler ve koç burcu ilişkileri uzun sürecek burçlardır. 

   Koç Kadını İle İkizler Erkeği Nasıl Anlaşır?

   İkizler erkeği ile koç kadını sevgi uyumunu sonuna kadar sağlayan burçlar arasındadır. Birbirlerine olan anlayışlı tavırları ve sevecen davranışları uzun bir ilişki yaşamalarına yardımcı olur. Aralarında bazı zamanlarda inatlaşma olsa da birbirlerine olan güvenleri ve sevgileri bu durumdan etkilenmez.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   İkizler erkeği ve koç kadını evliliğe de önem verdikleri için sadakatlerini sürdürmeleri halinde evlilikleri de çok başarılı olur. Koç kadınının sahiplenmesi ikizler erkeğinin hoşuna gittiği için genelde evlilikleri bitmez ve ikisi de iyi bir ebeveyn olurlar. 

   Koç Kadını Özellikleri

   Koç kadını her zaman lider ve üstte olmak isteyen bir karaktere sahiptir. Genelde dik başlı olmasıyla bilinen koç kadını özgün ve sıra dışı olmayı da sever. Çekici ve cazibeli olması dikkat çekmesini sağlarken çevresi tarafından beğenilmesine de yardımcı olur. İdealist ve tutkulu olmasıyla bilinen koç kadını genelde hisleriyle hareket etmektedir. İnce yapılı bir yüze sahip olan koç kadınlarının gözleri belirgin saçları da genellikle düz olur.

   Koç kadını hayat dolu ve enerjiktir. Şefkatli ve cesur olması karşısındaki insanların da cesaretlenmesine yardımcı olur. Dik duran kararlı ve güçlü bir karaktere sahip olan koç kadını bir yandan da umursamaz ve kibirlidir. Buyurgan bir yapıya sahip olduğu için karşısındakilere emir vermekten ve karşısındakileri eleştirmekten hoşlanırlar.

   İkizler Erkeği Özellikleri

   İkizler erkeklerinin değişken ve hareketli bir yapıları vardır. Entelektüel olması da genelde dikkatleri üzerine toplamasına neden olur. Araştırma ve öğrenme yetenekleri üst sınırda olan ikizler erkekleri yardımsever ve çevrelerine karşı da duyarlı olurlar. Eğlenceli ve sempatik oldukları için onlarla vakit geçirirken sıkılmak mümkün değildir. Zeki, kibar ve güzel konuşuyor olması toplumda saygı görmesini sağlar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Sorunlar karşısında pratik çözümler üretmesi de insanların hoşuna gider. İkizler erkeklerinin olumsuz özellikleri ise bazen zor anlaşılmaları ve düşüncelerinin çabuk değişmesidir. Parasının kıymetini bildiği için genelde maddi olarak sıkıntı çekmez ve çevresine de bu konuda yardımcı olur. Flört etmeyi sevdiği için uzun ilişkisi olmaz fakat aşık olduğu zaman evliliği düşünebilir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow