hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kahve Falında Ejderha Ne Anlama Gelir? Falda Ejderha Şekli Görmek Ne Demek? Falda Ejderha Görmenin Anlamı Nedir?

  Kahve Falında Ejderha Ne Anlama Gelir Falda Ejderha Şekli Görmek Ne Demek Falda Ejderha Görmenin Anlamı Nedir
  expand

  Pek çok filme ve kitaba da konu olan ejderhalar en efsanevi hayvanlar içerisinde başta gelir. Ağzından ateş çıkartan ve ürkütücü bir görüntüsü olan ejderhalar, Anadolu kültürü ile beraber dünyanın birçok farklı kültüründe öne çıkar. Bu sebepten dolayı falda ejderha çıktığı zaman ne anlama geldiği en merak edilen yorumlar içerisinde gelir. Özellikle başta kahve falı olmak üzere birçok değişik fal üzerinde ejderha çıktığı zaman, fal uzmanlarının yorumlarını öğrenerek buna göre gelecek üzerine bilgi elde edebilirsiniz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kahve Falında Ejderha Ne Anlama Gelir?

  Kahve falında ejderha genel olarak olumlu şekilde yorumlanmaz. Özellikle ejderhalar insan ile bir arada gösterildiği için olumsuz biçimde ele alınır ve sinsi insanları anlatır. Fal sahibinin etrafında olan ve ona kötü planlar yapan, pusu kuran kişileri işaret etmektedir. Üstelik bu kişi fal sahibinden hiç de tahmin etmediği bir insan çıkabilir. Bu sebepten dolayı çok dikkat etmesi gerektiğine yönelik uyarıcı niteliği taşıyan bir fal olarak da ön plana çıkıyor.

  Falda Ejderha Şekli Görmek Ne Demek?

  Falda ejderha şekli çıkması fal sahibinin çevresinde olan ve kötülük düşünen insanları gösterir. Özellikle maddi ve manevi yönden zarara uğratacak kadar etkisi olabilecek kişileri anlatmaktadır. O yüzden fal sahibinin etrafındaki insanlara karşı çok temkinli davranması gerektiğini anlatan bir faldır. Aynı zamanda gelecek olan bazı felaketleri ile beraber birtakım kötü olayların yaşanabileceği yönünde işaret eder. Bu durumlar maddi ve psikolojik olarak fal sahibini derin bir üzüntüye sokabileceği yönünde yorumlanır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Falda Ejderha Görmenin Anlamı Nedir?

  Falda ejderha görmenin anlamı fal sahibinin çevresindeki insanlara karşı çok dikkat etmesi gerektiğini gösteren bir faldır. Aynı zamanda gelecek birtakım zararlar ile beraber Aile içerisinde yaşanacak bazı sürtüşmeleri gösterir. Aile içerisinde alınacak bir karardan dolayı fal sahibinin çok sinirlenecek ve öfke duyacağı üzerine rivayet edilir. Ancak bu konuda kendisinin kontrol etmesi ve dikkatli davranması gerektiğine dair de işaret etmektedir.

  Kahve Tabağında Ejderha Görmek 

  Kahve tabağında ejderha görmek hane içerisinde fal sahibinin sevmediği halde iyi görünmeye çalışan kişiyi anlatır. O kişinin varlığından haberi olmayan fal sahibinin birtakım zararlar görebileceği üzerine işaret eder. Özellikle maddi ve manevi yönden herhangi bir zarar olmaması için bir gün mutlaka çevresindeki insanlara dikkat etmesi gerektiğini işaret eder.

  Kahve Falında Ejderha Ateşi Görmek

  Kahve falında ejderha ateşi görmek fal sahibini hiç sevmeyen ve ona karşı sürekli kötülük düşünen biri veya birilerini anlatır. Özellikle fal içerisinde ejderha ateş püskürtüyor ise, o vakit bu kişi veya kişilerin kin ve öfke duyduğuna yönelik delalet eder. Mutlaka önünde sonunda bu kin ve öfkenin ortaya çıkacağı yönünde işaret eder. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kahve Falında Ejderha Yavrusu Görmek 

  Kahve falında ejderha yavrusu görmek fal sahibinin düşmanlarının ve önündeki engellerin artacağı üzerine yorumlanır. Özellikle kişinin yoluna taş koymak isteyen pek çok insanın bulunduğuna rivayet edilir. Bu durumun aynı zamanda aşk hayatında da yaşanabilecek olası engeller üzerine rivayet ettiği söylenir. Bu engellere karşı mücadele göstermesi gerektiğini söyleyen bir fal olarak da dile getirilir. 

  Kahve Falında Ejderha ve Kalp Görmek 

  Kahve falında ejderha ve kalp görmek çekilmez ve çok inatçı biriyle ilişki anlamına gelmektedir. Özellikle fal sahibinin bu ilişki esnasında çok yıpranacağı ve ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalacağı yönünde yorumlanır. O yüzden mutlaka fal sahibinin ilişkisini gözden geçirmesi gerektiği ve buna göre doğru karar vermesi gerektiğine yönelik rivayet edilir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow