hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Koç Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu... Aslan Kadını İle Koç Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Koç Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu... Aslan Kadını İle Koç Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Koç burcu erkeği Aslan burcu kadını burçlar aleminin en iddialı ilişkilerindir. İki ateş grubu burcun bir araya gelmesiyle oluşan bu ilişki hem çok heyecanlı hem de oldukça fırtınalı bir ilişki olacaktır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Koç Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu...

   Koç burcu erkeği ve Aslan burcu kadını en uyumlu burçlardandır. Hem arkadaşlık hem de aşk ilişkisinde Aslan burcu kadını Koç burcu erkeğinin aradığı tüm özelliklere sahip olan kadındır. Burç uyumları mükemmel olan bu çift eğer evlenirse evlilikleri kesinlikle uzun süreli olacaktır.

   Ancak Koç burcu erkeği genel olarak bağlanmaktan korkan ve geçici ilişkiler yaşamayı seven bir erkektir. Bu korkularını aştığı zaman Aslan burcu kadını ile birliktelik şansı olabilir.

   İki burcun insanı da çok sıcakkanlıdır. İlk tanıştıklarında bile sanki birbirlerini çok uzun süredir tanıyormuş gibi hissedebilirler. Aslan burcu kadını övülmeyi ve iltifat almayı çok seven bir kadındır.

   Koç burcu erkeği Aslan burcu kadını ile aşk yaşama istiyorsa ilk önce Aslan burcu kadınına iltifat etmeyi öğrenmelidir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Ardından Aslan burcu kadınının aklını ve kalbini kazanması mümkün olacaktır. Aslan kadını dürüsttür ve karşısındaki erkekten de dürüstlük bekler. Bu bağlamda Koç burcu erkeğinin her düşüncesini çekinmeden söylemesi hoşuna gidecektir.

   Koç Burcu erkeği evini ve evinde vakit geçirmeyi sever. Aslan burcu kadını da aynı şekilde evcildir. Ev içerisinde bazı noktalarda anlaşmazlıklar yaşansa da ikili bunu zamanla atlatacaktır. Aslan kadını lükse düşkündür ve çok para harcar. Bu durum Koç erkeğini rahatsız edecek durumlardan biridir. İki taraf da bu konuda fedakarlık yapmazsa para harcama konusu büyük bir olaya dönüşebilir.

  Koç Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu... Aslan Kadını İle Koç Erkeği Nasıl Anlaşır

   Aslan Kadını İle Koç Erkeği Nasıl Anlaşır?

   Aslan burcu kadını ile Koç burcu erkeği özgürlüğüne düşkün bir çifttir. Bu anlamda birbirlerini kısıtlamazlar ve birbirlerine müdahale etmezler. Aralarındaki sevgi bağı kuvvetlidir ve bu bağ bütün sorunlarından üstesinden gelir. İki burcunda egosu yüksektir. Ancak Aslan burcu kadınının sevdiğinde sevdiği erkek için her şeyi yapabilecek yapısı egosunu kontrol etmesini sağlayabilir. Bu noktada birliktelikleri uzun süreli olacaktır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Koç burcu erkeği ile Aslan burcu kadını aynı zamanda çok iyi birer arkadaş olurlar. Koç burcu erkeği problem çözme konusunda oldukça yeteneklidir. Eğer ortada Aslan burcu kadınını rahatsız eden bir durum varsa bu durumun kaynağını bulacak ve kolaylıkla çözecektir. Aslan kadını çok güçlü yapıda bir kadındır. Ancak Koç burcu erkeğinin onun için sorunlarını çözmesine de izin verir.

   Hem Koç burcu erkeği hem de Aslan burcu kadını için cinsellik oldukça önemlidir. İki burç insanı da oldukça tutkulu ve ateşlidir. Haliyle yatakta oldukça enerjik ve eğlenceli bir çift olacaktır. Koç burcu erkeği ve Aslan burcu kadını ilişkisi kesinlikle tutku dolu, heyecanlı ve uzun süreli bir ilişki olacaktır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow