hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Koç Erkeği Boğa Kadını Burç Uyumu... Boğa Kadını İle Koç Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Koç Erkeği Boğa Kadını Burç Uyumu... Boğa Kadını İle Koç Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Koç erkeği ve boğa kadınının ilişkisi genelde gelgitlerle dolu olur. Eğer sorunlarıyla yüzleşirlerse ilişkilerinde çözüm odaklı olurlar ve uyum yakalayabilirler. Peki, koç erkeği boğa kadını burç uyumu nasıl? Koç burcu erkeği ile boğa burcu kadını nasıl anlaşır?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Koç Erkeği Boğa Kadını Burç Uyumu...

   Ateş ve toprak grubu burçları genelde iyi anlaşır ve uyumlu olur. Her ne kadar koç erkeği ile boğa kadınının hayata bakış açıları farklı olsa da aşktan bekledikleri aynıdır. Koç erkeği her ne kadar uyumsuz gözükse de duygusal anlamda uyumlu burçlar arasında yer alır. Onlar için önce duygu sonra da güven ve saygı en önemli şeylerdendir.

   Boğa kadını sevgisini kıskanarak ve sahiplenerek gösterdiği için koç erkeği bunalabilir. Koç erkeği ise genelde ilişkiyi sevmez ve flört etmek ister. Eğer bir ilişkiye başlarlarsa birbirlerini iyice tanımaları ve beklentilerinin farkında olmaları gerekir.

   Boğa Kadını İle Koç Erkeği Nasıl Anlaşır?

   İnatçı olan boğa kadını ile bildiğini okuyan koç erkeğinin anlaşması bazen zor olabilir. Sorunlarla yüzleşmeyi tercih eder ve birbirleriyle olmak isterlerse anlaşmaları mümkündür fakat çaba göstermeleri gerekebilir. Her ne kadar kişilikleri farklı olsa da aşktan ve sevgiden beklentileri aynıdır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   İkisi de aşkta güven ve sadakati ister. Eğer birbirlerine güvenir ve sevgilerini hissederlerse ilişkileri uzun soluklu olabilir. Evlenmeye karar vermeleri halinde evlilikleri de gelgitli olur.

   Koç Erkeğinin Özellikleri

   Koç burcunun yönetici gezegeni marstır ve özgürlüklerine gelen hiçbir müdahaleyi kabul etmezler. Bencil oldukları için ilişkilerinde bağlanma sorunu yaşayabilir ve kavga edebilirler. Hırslı yapıları iş hayatlarında başarılı olmalarını sağlar ve liderlik özellikleri de ilerlemesine yardım sağlar. Koç erkeği sadıktır ve sürprizleri sever. Sevdiği zaman sevdiği kişiyi başının tacı yapar ve ilgisini eksik etmez.

   Koç erkeği hayatına alacağı kadınla önce dost olur sonra da ona aşık olur. Sabit fikirli olan koç erkekleri insanları gördükleri zaman bir fikre kapılırlar ve bu düşüncelerini bir daha değiştirmez. Dürüst bir ilişki arayan koç hayatındaki kadına güvenmek ister. Kıskanç olsa da karşısındaki bunaltmaz ve kimsenin özgürlüğüne müdahale etmez.

   Boğa Kadınının Özellikleri

   Boğa kadını yemek yemeyi seven biridir ve genelde yaşam enerjisi de çok yüksektir. En temel özelliği hayatına çok az insan almasıdır ve hayatına birini alırken çok düşünür. Ailesine, sevdiklerine ve annesine sadık olan boğa kadınları için güven insan ilişkilerinde oldukça önemlidir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Diğer insanlarla iletişimini yüzeysel tutan boğa kadınlarının iletişim anlamında yetenekli olduğunu söylemek mümkün değildir. Duygularını sonuna kadar yaşamayı isteyen boğa kadınlarının tensel olduklarını söylemek doğrudur. Dokunarak yaşamayı ve hissetmeyi seven boğa kadınları istikrarlıdır ve kararlarını verdikten sonra bir daha değiştirmezler.

   Boğa kadınının olumsuz özellikleri arasında çok kıskanç olmaları vardır. Bunun yanında inatçı ve takıntılı olmaları da olumsuz özellikleri arasında sayılır. Ailesi, sevdikleri ve kendisi dışında kimseyi düşünmemesi de çevresi tarafından olumsuz görülebilir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow