hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Koç Erkeği Yengeç Kadını Burç Uyumu... Yengeç Kadını İle Koç Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Koç Erkeği Yengeç Kadını Burç Uyumu... Yengeç Kadını İle Koç Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Yengeç burcu kadını duygusal bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda Koç burcu erkeği ise otoriter bir yapı ortaya koyar. Bu durum zaman zaman birtakım çatışmalar ve tartışmalar ortaya çıkarabilir. Zıt kutupların birbirini çekmesi ile beraber güzel bir ilişki sağlam temelleri oturabilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  O yüzden evlilik ve ilişki noktasında Koç burcu erkeği ile Yengeç burcu kadınının uyumlu bir etki sağladığını söylemek mümkün. Elbette bu durum arkadaşlık noktasında da ön plana çıkar. Ancak başta sağlıklı bir ilişki kurabilmek için samimiyetle konuşmak ve doğru yerlerde taviz vermek büyük önem taşır.

   Koç Erkeği Yengeç Kadını Burç Uyumu

   Lider özelliği ve otoriter yapısı ile Koç erkeği, genelde uyum noktasında Yengeç kadınını bastırmaya çalışır. Fakat bu süreç içerisinde Yengeç kadını olanları sindirmeye çalışsa bile aslında içinde ciddi çalkantılar yaşar. Diğer bir ifadeyle fırtınalar koptuğunu söylemek mümkündür.

   O yüzden yaşanansa sorunları ve problemleri karşılıklı konuşarak çözüm bulmaya çalışmak çok önemlidir. Çiftler bu noktada birbirlerini anladıkları zaman iyi bir uyum ortaya çıkarabilirler. Ancak bu gerçekleşmediği durumlarda evlilik veya aşk ile arkadaşlık üzerinden iletişim kurma şansı ortadan kalkabilir.

   Yengeç Kadını İle Koç Erkeği Nasıl Anlaşır?

   Yengeç kadını hayalci bir dünyaya sahiptir. Bunun aksine ise Koç erkeği gerçekçi bir etki ortaya koyar. Bu sebepten dolayı düşünce yapıları açısından birbirleri ile anlaşma sağlayabilecek zor karakterler olarak öne çıkarlar. Ancak zaman içerisinde olgunlaşmaları ve birbirini duydukları saygılar doğrultusunda ilişkilerini rayına otlatabilirler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Yengeç kadınıyla Koç erkeğinin kısaca anlaşma konusunda zorluk çekeceğini söylemek gerekir. Bu durumun ortadan kalkabilmesi için ciddi bir konuşma ve karşılıklı anlaşma durumunun yaşanması büyük önem taşır

   Koç Erkeği Yengeç Kadını Aşk Uyumu

   Koç erkeği ile Yengeç kadını arasında pek çok açıdan zıttı bulunur. Bu sebepten dolayı söz konusu ilişki olduğu zaman birbirlerine özgürlük tanımaları büyük önem taşır. Birbirlerine belli oranda serbest bir alan bırakmak ilişkilerinin çok daha güçlü ve sağlam hale gelmesine olanak verebilir.

   Diğer yandan Koç burcu erkeğinde kıskançlık etkisi bulunurken Yengeç kadını ise güvene büyük önem verir. Bu sebepten dolayı iki tarafında birbirlerine saygı duyarak konuşmaları, birbirlerini anlayarak çözüm bulmaları çok önemlidir. Aksi takdirde uyum sağlamazlar ve kısa zaman içerisinde aşk son bulabilir.

   Yengeç Kadını ve Koç Erkeği Arasındaki Evlilik Uyumu

   Yengeç kadını anaç bir yapıya sahiptir. Bu sebepten dolayı evlilik müessesesi onun için kutsaldır ve aile çok önemlidir. Koç burcu ise maceracı ve özgürlükçü yarını daha fazla ön plana çıkarabilir. Ancak Yengeç burcu kadına kendi inisiyatifi doğrultusunda ayak uydurursa güzel bir evlilik kurmaları mümkündür.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   O yüzden bazı karakteristik özelliklerinden ve davranışlarından her iki tarafın da fedakarlık göstermesi bu açıdan büyük önem taşır. Aksi takdirde evlilik içerisinde önemli kavgalar ve çalkantılar yaşanabilir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow