Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

Kova burcu erkeği büyüleyici ve çoğu zaman kafa karıştırıcı bir insan olabilir. Kova burcu erkeği pek çok insanın merak ettiği türden bir adamdır. Ancak çok az insan gerçekten onu anlar. Bu durumun çoğu, bu adamların genellikle ya kendi zamanlarının ilerisinde olarak algılanmasından ya da çoğu insanın onları duymaya hazır olmamasından kaynaklanmaktadır. Kova burcu erkekleri radikal ve yeni fikirlere sahiptirler. Bu burcun erkekleri çoğunlukla toplumun genelinden uzaklaştıklarını hisseder. Gelecek ile ilgili uzak görüşlerini paylaşabilecekleri benzer düşünen birkaç kişi ile gelişirler.

Kova burcunun erkekleri sıklıkla parlak plan ve kavramlar ile dolu tuhaf dâhiler olarak algılanırlar. Ancak bunlar her zaman meyve verme eğiliminde değildir. Son derece çeşitli çevrelerde hareket eden sosyal kişilerdir. Sporcular, entelektüeller ve parti yapmayı sevenler arasında rahat bir şekilde hareket ederler ve bunların hepsiyle iyi anlaşırlar.

Kova Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Kova burcu erkekleri zekayı nihai afrodizyak bulanlar tarafından çok sevilen orijinal kişilerdir. Bu adamlar saçmalığın sınırlarını çizen çılgın bir mizah anlayışıyla donatılmışlardır. Mizah flört ettikleri kişiyi etkilemek için kullandıkları bir araçtır. Flört ettiği kişi birden fazla olabilir. Kova burcu erkekleri kötü şöhretli bekarlardır. Bu yüzden çoğu zaman bir kişinin uzun vadede kova tuhaflıklarına katlanabilmesi için aşırı derecede bağışlayıcı olması gerekir.

Kova burcu erkekleri toplumun standartlarına ve beklentilerine uymayı reddeden orijinal tiplerdir. Bu orijinallik giydikleri giysilerde, meslek seçimlerinde veya politik bakış açılarında gözlemlenebilir. Buna bağlı olarak alışılmadık eş seçimlerine her zaman açık olacaklardır. Çoğunlukla kendilerinden daha aşırı ve alışılmadık biri ile olmak isterler. Kova burcu erkeği kalıcı olarak bağlanmadığında sekse, romantizme ya da aşka iş havasında yaklaşabilir. Bu ilişkiler tamamen işlemsel hissedilebilir. Buna bağlı olarak fayda üzerine kurulmuş bir ilişki yürütebilir.

Cinselliğe karşı bağımsız ve hatta mizahi bir tavrı olabilir. Duygusuz olduğu ve pek çok kırık kalp bıraktığı bilinir. Erotizm, kova burcu erkeği için deneysel bir bölge olabilir. Kova burçlarının tümü zihinlerinin büyülenebileceği şeylere fiziksel olarak kendilerini kaptırma izni vermezler. Bu nedenle kendileriyle birlikte yeni dünyalar keşfetmeye istekli açık fikirli bir partnere sahip olmak onlara yardımcı olur.

Kova Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar Hangileridir?

Kova burcu erkeğinin anlaşabildiği burçlar koç, ikizler, terazi ve yay burçlarıdır. Buna karşın uyumunun en düşük olduğu burçlar boğa ve akrep burçlarıdır.

Kova Burcu Erkeği ve Ev Hayatı

Kova burcu erkeğinin evi biraz çılgın bir bilim adamının atölyesi gibi hissettirebilir. Genellikle üzerinde çalıştığı projenin eşyaları etrafa dağılmıştır veya mutfak masasının ortasında yapılan bazı deneyler bulunur. Her zaman hayatında yer kaplayan tuhaf yeni bir hobisi vardır. Seçtiği mesleğe veya en son hobisine dair hatıraları sever. Kova burcu erkeği ile yaşanması gerekirse en sevdiği malzemeler için ayrı bir alana ihtiyacı olduğu fark edilir.

Kova burcu erkeğinin kişiliği genellikle çekingen, biraz dikkati dağılmış baba tipidir. Çocukları yürümeyi ve konuşmayı öğrendiklerinde onlarla daha çok ilgilenirler. Eğitimlerine katılırlar. Çocuklarının duygularına empati göstermeyi öğrendiklerinde en etkileyici hallerine ulaşırlar. Kova burcu erkeği baba olarak çocuklarının kendilerini ifade etmesine ve olmak istedikleri kişiye dönüşmelerine izin verirler.

Kova Burcu Erkeği ve İş Hayatı

Kova burcu erkeklerinin nadiren geleneksel, sıkıcı masa başı işleri vardır. Çoğu zaman kendi programlarını oluşturmayı tercih ederler ve kurumsal yapıları veya hayal güçlerinin sınırlarını zorlamalarına izin vermeyen birçok kuralın önüne geçerler. Fikir ve yaratıcılık alanı, bir kova burcu erkeğinin gerçekten gelişeceği yerdir. Bunlar insanlığa yardım etmek için insanları bir araya getirmek, asırlık sorunları çözmeye çalışmak için zihnini ve müthiş zekasını kullanan bu burç için önemlidir.

Kova burcu erkeği ütopya fikrinden motive olur ve tüm insanlar için daha iyi bir dünya yaratmak ister. Ancak bazen büyük resimde kendini kaybeder. İdeal olarak bir kova burcu erkeği deha özelliklerini hayır kurumlarına yardım etmeye veya yaratıcı hareketlerin bir parçası olmaya koyacaktır.

Kova burçları yaşamın evrensel gizemlerini keşfetmekten zevk alırlar ve genellikle maneviyat ve birlik kavramlarının merak ederler. Ancak ortak hedeflere doğru birlikte çalışmakla ilgili olduğu kadar tuhaf fikirleri ve ilginç taktikleri ile diğerlerini erteleyebilir.