hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kova Erkeği Yengeç Kadını Burç Uyumu... Yengeç Kadını İle Kova Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Kova Erkeği Yengeç Kadını Burç Uyumu... Yengeç Kadını İle Kova Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Karizmatik ve aynı zamanda çekici olan Kova erkeği, ayrıca yaratıcı bir karaktere sahiptir. Özellikle kadınlara hitap eden etkili bir yana olduğunu söylemek mümkün. Özgürlükçü ve eğlenceli bir yapıya sahip olmasının yanında, aşık olduğu zaman durulan bir karakterdir. Tabii özgürlüğüne düşkün bir karakter olması bile ön plana çıkarlar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sıcakkanlı yapıya sahip olan Yengeç kadınları ise etrafındaki insanları kendilerine çekerler. Aynı zamanda dürüstlük ve netlik onların hayat felsefesi olarak öne çıkar. Aynı zamanda romantik ve duygusal bir yapıya sahip olmaları ile ilişkide bu yön onları mutlu eder.

   Kova Erkeği Yengeç Kadını Burç Uyumu

   Yengeç kadını kendi özüne düşürmesi ve ilgilenilmesini isteyen bir karaktere sahiptir. Ancak bunun aksine Kova erkeği ise gözü dışarıda olan ve eğlenmeyi seven biridir. Her ne kadar yüksek enerjiye sahip, ele avuca sunmayan Kova erkeğini bağlamak kolay olmasa bile, Yengeç kadını için imkansız da değildir. Özellikle romantik ve sıcakkanlı etkisiyle Kova erkeğini kendisine doğru çekebilir. Bu şekilde bir uyum sağlayabilirler ve hem ilişki hem de arkadaşlık konusunda tutkulu bir uyum oluşabilir.

  Kova Erkeği Yengeç Kadını Burç Uyumu... Yengeç Kadını İle Kova Erkeği Nasıl Anlaşır

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Yengeç Kadını ile Kova Erkeği Nasıl Anlaşır?

   Özgürlükçü bir karaktere sahip olsa dahi Kova erkeği değer verdiği kişiye özen göstermeyi unutmaz. Bu kapsamda ilgi ve alakayı seven Yengeç kadını için Kova erkeği ile anlaşabileceğini söylemek mümkün. Tabii anlaşabilecekleri olaylar bulunduğu gibi anlaşamadığı noktaların da ön plana çıkabileceğini ifade etmek gerekir. Birbirlerinin kalbini kırmadıkları ve olumsuz tavır ortaya çıkmadığı sürece, güzel bir ilişki ile anlaşabileceklerini eklemek gerekir.

   Kova Erkeği Yengeç Kadını Aşk Uyumu

   Aşkım yoğun şekilde yaşayan Yengeç kadını bunu karşı tarafa aktarmayı çok ister. Aynı zamanda Yengeç burcu kadını aşık olduğu zaman karşı tarafa çok fazla değer verir. Ancak Kova erkeği çapkın bir yapıya sahiptir ve bu durum Yengeç kadını hoşuna gitmez. Sadık olması ile bilinen Yengeç kadını aynı etkiyi Kova erkeğinden bekler. O yüzden eğer ciddi bir görüşe sahip değilse Kova erkeğiyle Yengeç kadının bir ilişkiyi sürdürmesi neredeyse imkansız hale gelir. Ancak ortada güçlü bir aşk varsa o zaman Yengeç kadını ve Kova erkeği güzel bir beraberliği evlilikle dahi taçlandırabilir.

  Kova Erkeği Yengeç Kadını Burç Uyumu... Yengeç Kadını İle Kova Erkeği Nasıl Anlaşır

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Yengeç Kadını ve Kova Erkeği Arasındaki Evlilik Uyumu

   Yengeç burcu kadını evliliği ile beraber ev hayatını sever. Üstelik evlilik ile birlikte anne olma dürtüsü onu genetiğinde vardır. Aile ile beraber evin önemi Kova erkeğinde de geçerlidir. Duyarlı ve fedakar bir baba ve eş olabilirler. Aynı zamanda karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde güzel bir evlilik kurabileceklerini söylemek mümkündür. Tabii bazı güzelliklere sahip oldukları için uzun vadede birtakım tartışmalar meydana gelebileceğini eklemek gerekir. Bunlar ise karşılıklı konuşarak ve anlaşma ile birlikte kısa sürede çözülebilir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA