hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kova Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu... Aslan Kadını İle Kova Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Kova Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu... Aslan Kadını İle Kova Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Güzel ve heyecanlı yaşanacak bir flört döneminin ardından Aslan burcu kadını ve Kova burcu erkeği güzel bir ilişkiye başlayabilir. Özellikle bu konuda karşılıklı anlaşma ve istikrar yakaladıkları zaman, durumun evliliğe kadar gidebileceğini söylemek mümkün. Tabii bunun yaşanabilmesi için öncelik olarak iyi bir arkadaş şeklinde ilişkiye başlamaları büyük önem taşır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Çünkü böylece karşılıklı olarak birbirini daha iyi anlama şansı elde ederler. Birbirlerini özellikle çok yakından tanımaları sayesinde, karşılıklı olarak anlaşma suretiyle güzel bir beraberliğe girebilirler. Bu durum aynı zamanda arkadaşlık için de yine geçerli olabilir.

   Kova Erkeği Aslan Kadını Burç Uyumu

   Kova erkeğinin elementi hava grubunda olması ile beraber Aslan kadını için ise Ateş grubu öne çıkar. Bu sebepten dolayı karşılıklı olarak anlaşmaları ve güzel bir ilişki kurmaları yüksek muhtemeldir. Çünkü özgürlüklerine düşkün ve aynı zamanda eğlenmeyi seven iki burcun bir araya gelmesi güzel bir beraberlik oluşturabilir.

   Bu durum uyumlu bir çift olarak hem ilişki hem de arkadaşlık noktasında ön plana çıkar. Hatta bu durum zaman içerisinde evliliğe giderek güzel bir aile kurma şansı da elde edebileceğini söylemek mümkündür.

   Aslan Kadını İle Kova Erkeği Nasıl Anlaşır?

   Liderlik vasfına sahip olan ve ilişki yönetmeyi düşünen Aslan kadını bu karakteristik özelliği ile öne çıkar. Ancak özgürlüğüne yüksek oranda düşkün olan Kova erkeğinin için bu durum rahatsızlık verebilir. Ayrıca hoşnutsuz ve sıkılgan olmaları Kova erkeğinin en kötü yanlarından biridir. Ancak kalp kırmadan ve öz eleştiri yapmak suretiyle karşılıklı bir anlaşma sağlaması büyük öneme sahiptir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Zira özellikle söz konusu Aslan kadınları olduğu zaman hassas ve kırılgan bir yapıya sahip olduklarını ifade etmek mümkündür. Böyle durumlarda ise Aslan kadınının küsmemesi için Kova erkeğinin buna çok dikkat etmesi ve yaklaşması gerekir.

   Kova Erkeği Aslan Kadını Arasındaki Aşk Uyumu

   Aşkta mükemmelliği arayan ve idealist bir yapıya sahip olan Aslan kadını aşk konusunda öne çıkar. Ancak doğal ve samimi bir ilişkiyi tercih eden Kova erkeği için bu durum ters bir gün etki oluşturabilir. Diğer yandan Kova erkeği ile Aslan kadını arasındaki aşk uyumu noktasında tek problemim bu olabileceğini söylemek mümkündür.

   Çünkü her iki taraf hem sürpriz eden hem de romantizmden oldukça fazla hoşlanır. Aslan kadını öyle ki ilgi göstermekten hoşlanırken Kova erkeği de ilgiden memnun kalır.

   Aslan Kadını ve Kova Erkeği Arasında Evlilik Uyumu

   Evli konusunda sadakat Aslan kadın için aşktan önce gelir. Zira aynı zamanda şüpheci bir yapıya sahiptir ve o yüzden Kova erkeğinin samimi ve dürüst olması çok önemlidir. Aile yaşamını ve eşine önem veren Kova erkeği ise iyi bir baba olarak öne çıkar. Bu noktada birbirlerine karşı samimi oldukları sürece iyi bir yuva kurabilecek burçlar olduklarını ifade etmek mümkündür.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow