hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kova Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu... Başak Kadını İle Kova Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Kova Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu... Başak Kadını İle Kova Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Kova erkeği ile başak kadını ilk görüşte aşk yaşayabilir. İki burç da birbiriyle uyumludur ve güzel bir aşk yaşayabilirler. Peki, tam olarak kova erkeği başak kadını burç uyumu nasıl? Bu iki burç nasıl anlaşır, hangi noktalarda buluşur?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Kova Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu...

   Kova erkeğinin sevimli ve eğlenceli olması sosyal ortamlara daha kolay ayak uydurmalarını sağlar. Sosyal yönleri her ne kadar kuvvetli olsa da evde vakit geçirmeyi de severler. Başak kadınları da evde vakit geçirmeyi seven insanlardır ve özgürlüğüne düşkün bir yapıları vardır.

   Bu nedenle kova erkeği ile başak erkeği uyumludur ve ikisinin de özgüveni yüksektir. Kova burcu ile başak burcunun birbirleri ile tanıştıklarında ilk görüşte aşk yaşamaları da mümkündür.

   Başak Kadını İle Kova Erkeği Nasıl Anlaşır?

   Kova erkekleri sevdikleri kadını sahiplenirler ve onu üzmek istemezler. Sevdikleri zaman tüm incelikleri düşünürler ve kararlarına da saygı duyulmasını isterler. Başak kadını da kendisini sahiplenen ve ince düşünen erkekleri hayatlarında istedikleri için uzun soluklu bir ilişki yaşarlar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Kova erkekleri gibi başak kadınları da evlilik konusunda seçici oldukları için aceleci davranmazlar. İki burç da geç yaşta evlenen burçlardır ve bu nedenle evlilikle ilgili aynı kararlara sahiplerdir. Eğer başak kadını ile kova erkeği evlenmeye karar vermişse üzerinde düşünülmüş doğru bir karar olur.

   Kova Erkeğinin Özellikleri

   Kova burcu erkekleri çok yönlü olmaları ile bilinirler. Özgürlüğü için savaşmayı bilen kova erkekleri iyimserlerdir ve sosyal ilişkileri de güzeldir. Duygularını belli edemedikleri için anlaşmaları zor olabilir fakat neşeli oldukları için arkadaşları çoktur.

   Kova burcu erkeklerinin olumlu özellikleri arasında kibar ve nazik olmaları vardır. Yapmacık olmayan ve kendisine de yapmacık davranılmasını istemeyen kova erkekleri samimi davranışlara sahiptir. İnatçılığı ile ünlü olan kova erkekleri meraklı oldukları için çok soru sorabilirler.

   Başkalarının dikkatini çekmeyi seven ve kibirli olan kova erkekleri ile anlaşmak bazen zorlayıcı olabilir. Kova erkekleri genelde gizemli ve sırlarla dolu insanlara ilgi duyarlar. Hayatlarında heyecan aradıkları için hayatlarındaki kadının da sırlarla dolu olmasını tercih ederler.

   Başak Kadınının Özellikleri

   Başak kadınları zeki ve güzel olurlar. Bulundukları her yerde mantıksal hareketleri ile ilgi çekerler ve organizasyon yetenekleri de gelişmiştir. Çalışkan, yardımsever ve yaratıcı olmaları çevreleri tarafından sempatik bulunmalarını sağlar. Pratik olmaları nedeniyle sorunlara hemen çözüm bulurlar ve her işi kolayca hallederler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   İnsanlara ve topluma duyarlı olan başak kadınları yardımsever oldukları için çevrelerine de örnek olurlar. Hassas ve ince ruhlu başak kadını tüm olaylara mantıklı bakma çabası içindedir. Fazla detaycı olmaları ve her şeyi sorgulamaları bazen karşılarındaki kişileri bunaltabilir. Aşırı tutucu ve titiz olmaları da partnerleri ile sorun yaşamalarına sebebiyet verir.

   Kıskanç oldukları için bazen dozunu ayarlayamaz ve rahatsız edici olabilir. Mesafeli ve ketum davranışları olması bazen çevresindeki kişilerin kendilerinden soğumalarına neden olabilir. İsteklerinden ve kararlarından kolay kolay vazgeçemedikleri için tartışmaları kolayca alevlendirebilirler.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow