hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kova Erkeği Oğlak Kadını Burç Uyumu... Oğlak Kadını İle Kova Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Kova Erkeği Oğlak Kadını Burç Uyumu... Oğlak Kadını İle Kova Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Gürültücü, meraklı ve dikkatsiz Kova erkeği ile sorumlu, şüpheci, düşünceli, şekilci ve terbiyeli bir Oğlak kadını çok iyi anlaşır. Bu ikili birbirini çok iyi tamamlar ve eksiklerini kapatır. Bu sayede uyumlu ve huzurlu bir birliktelik yaşayabilirler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Kova Erkeği Oğlak Kadını Burç Uyumu

   Kova erkeği ve Oğlak kadını ikilisi için net bir şey demek doğru değildir. Aralarındaki en büyük sorun ise, Kova erkeğinin özgürlüğüne çok düşkün olması olarak bilinir. Oğlak kadını çok sahiplenici ve kıskanç bir yapıya sahip olduğu için Kova erkeği bir süre sonra bunalabilir.

   Oğlak kadını ise, dışarıdan çok yavaş ve sakin da gözükebilir. Ama kesinlikle çok canlı bir yapısı bulunur. Eğer bu yapısını Kova erkeğine göstermezse Kova erkeği hiç bir elektrik alamaz. Çünkü Kova erkeği maceraperest bir kişiliğe sahiptir.

   Sosyal olmayı ve eğlenmeyi de çok sever. Aynı zamanda aralarında çok farklı bir elektrik olduğu için birinin sakin, diğerinin de hareketli olması önemli bir denge sağlayacağından çok uyumlu bir çift olabilirler. Çok klişe bir durum olsa bile Kova erkeği, kendisine yalan söylemesinden nefret eder. Onun için yalanın hiçbir zaman affı yoktur.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Oğlak kadını ise, iyi ya da kötü ilişkinin başında karşılıklı olarak dürüst olunması gerektiğini düşünür. Bu durum ise, ikili için çok olumlu bir durumdur. Aslında ikisi de duygularını direk olarak dışa vurabilen kişilikler olarak bilinmez. Bu durum ise, onlar için çok zor ve sıkıntılı bir durumdur.

   Oğlak Kadını İle Kova Erkeği Nasıl Anlaşır?

   Oğlak kadını çok sevse bile duygularını kolay kolay belli edemez. Öncelikli olarak ise görev, Kova erkeğine düşer. Aralarında her şey olumlu ilerlese bile Kova erkeğinin dengesiz ruh hali, her şeyi kısa süre içinde mahvetmeye neden olabilir. Oğlak Burcu kadını, ne kadar anlayış gösterse bile bir yerden sonra çileden çıkabilir.

   Aynı zamanda ikisi de yalnız kalmaktan oldukça keyif alır. Bu durumu ise, Kova erkeği bazen uzatabilir. Kendi başına film izlemek, müzik dinlemek, kitap okumak gibi farklı aktiviteler yapabilir. Bu ikili için aslında en doğru seçenek ise arkadaşlıktır.

   Oğlak Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği Aşk Uyumu

   Kova burcunun enerjik tavrı, rahatlığı ve konuşmaları en başta Oğlak kadınının ilgisini çeker. Oğlak kadınının da ağırbaşlı, ciddi ve çekiciliği Kova erkeğini kendine çeker. Oğlak kadınının çok yavaş ama sürekli olan hareketleri, Kova erkeğinin heyecanlı ve neşeli davranışları ile birleşince bir süre çok hızlı bir aşk dönemi yaşarlar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Oğlak Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği Cinsellik ve Cinsel Uyumu

   Cinsellik denildiği zaman Kova ile Oğlak burçları ilk akla gelen burçlar arasında yer alır. Cinsellik açısından aynı anlayışa sahip olan Kova erkeği ile Oğlak kadını çok iyi bir cinsel uyum sağlarlar.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow