Oğlak Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

Oğlak Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

Oğlak Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

Oğlak burcu erkeği hayatınızdaki gizemli bir paradoks olabilir. Çekingen doğası nedeniyle, tanıması gerçekten zor olabilir. Oğlak burcu erkekleri gerçek iç benlikleri etrafına yalnızca en cesur dağcıların tırmanabileceği yüksek buzlu duvarlar örme eğilimindedirler. Genellikle soğuk, duygusuz ve umursamaz olarak algılanan özellikleriyle oğlak burcu erkeğinin sırrı dünyadan koruması gerektiğini düşündüğü ham ve hassas kalbidir.

Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri

Oğlak burcu erkeklerinin çoğu insana alaycı veya nihilist bir bakış açısı benimsemesi yaygındır. Buna ek olarak pek çok insan oğlak burcu erkeğinin yakın çevresine dahil edilmez. Üstelik bu zor kuyruklu keçi simgesiyle ifade edilen burcun erkeğiyle karşılaşmanız zordur. Eğer aynı iş ortamında değilseniz. Çünkü sosyal kişilikler olma eğilimleri yoktur.

Hedef ve sürekli iş odaklı, Satürn gezegeninin yönettiği oğlak burcu erkekleri gözlerini tırmandıkları zirvenin de zirvesinde tutarlar. Çok az şey onları kariyer hedeflerine ulaşmaktan alıkoyabilir. Aşırı ciddi ve kasvetli görünseler de bir kez tanındıktan sonra aniden ortaya çıkmış gibi görünen onlara en yakın olanları bile şaşırtan bir mizah duygusu keşfedilecektir. Buna ek olarak yaşam arzusunun keşfi de olacaktır.

Oğlaklar karanlık komedileri severler ve en kasvetli durumlarda bile gülmenin ve mizah yaratmanın bir yolunu bulurlarsa hayatın olumsuz yönleri üzerine odaklanan melankolik taraflarını yenebilirler. Tuhaflıklarını açık bir şekilde göstermeyebilirler. Ancak geleneksel görünümlü olan veya geleneksel davranan bir oğlak burcu erkeğinin bu sıradan kaplamanın altında son derece özel bir adam olduğunu hatırlayın.

Oğlak Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Oğlaklar kayıtsız bir zulüm havasıyla ve kıyamet, kasvet düşkünlüğüyle zodyakta genellikle “kötü çocuklar” olarak anılırlar. Ancak sahip olunan her şeye karşı isyan eden sıradan ve seksi yetişkin erkeklerdir oğlak burcu erkekleri. Bir oğlak burcu erkeği sevdiği kadını akşam yemeğine götürecek paraya her zaman sahiptir. Bu burcun erkekleri zaten işe olan düşkünlükleri ile kendilerine ait bir yeri erken yaşlarda açmışlardır. Kendilerinden sorumludurlar.

Oğlak burcu erkekleri duygusal olarak biraz sarhoş olabilirler. Buna karşın oldukça da seksidirler. Oğlak burcu erkeğinin inatçı ruh hallerine katlanmaya istekli olanlar, bu burcun erkeklerinin yatakta kararlı, sadık ve düzenli olduğunu fark edeceklerdir.

Oğlak Burcu Erkeği ve Ev Hayatı

Oğlak burcu erkeğinin evi özellikle rahat bir yaşam alanından çok genellikle vahşi bir hayvanın ini veya bir keşiş inziva yeri gibi hissettirir. Oğlaklar tamamen işlevle ilgilidirler. Bu nedenle rahatlığın da eşit derecede önemli olduğunu unuturlar. Mutfak dolabında yalnızca bir tabak, bir kâse ve bir fincan bulunabilir. Çünkü sebepsiz yere daha fazla satın almak pratik görünmeyebilir. Oğlak burcu erkeğinin yerleşik hayat düzeninde değişiklik yapmaya çalışmak, boynuzlarını görmenize neden olabilir.

Her şeyi kendi zihninde kurduğu gibi bırakmak yerine bazı şeyleri değiştirmenin iyi olabileceğine ikna etmek güçtür. Bunun için rasyonel bir argüman kaynağı gerekecektir. Değişime ve yeni fikirlere karşı duyulan bu direnç, aynı zamanda beyaz çitli ve bej boyalı evinin diğer herkes gibi gösterilebilecek bir gelenekçilikle sonlanabilir. Davet edilecek kadar önem verdiği biri olursa kütüphanesinin nadir kitaplarla dolu olduğu fark edilecektir.

Oğlak Burcu Erkeği Anlaşabildiği Burçlar

Oğlakların yerleşmek için acelesi olmayan ancak güvene dayalı bir ilişki kuracak hayat arkadaşlarına ihtiyaçları vardır. Boğa gibi başka bir burç Oğlak ile uyumlu bir eşleşme sağlar. Bu iki burcun hemen birbirlerine çekileceği ve bu eşleşmenin birlikte yüksek bir geleceği olduğu yaygındır. Buna karşın Terazi burcu ile Oğlak burcu arasında gelişen bir ilişki uzun soluklu olmayacaktır.

Oğlak burçları ile en uyumlu burçlar genellikle Boğa, Başak, Akrep ve Balık olarak kabul edilir. Oğlak burcu ile en az uyumlu burçlar da Koç ve Terazi olarak kabul görür. Güneş burçlarını karşılaştırmak genellikle iyi bir uyum fikri verir. Ancak bu, karşılaştırmanın hızlı ve kolay bir yoludur. Bunlara ek olarak pek çok istisnaya sahip olacaktır. Çünkü insanlar sadece güneş burcuna sahip değillerdir.

Bir kişinin kişiliğini etkileyen başka gezegenler ve burçlar da bulunmaktadır. Bu durum da her Oğlak burcunu bir diğerinden biraz farklı kılan milyarlarca permütasyon yaratır. Biriyle ne kadar uyumlu olduğunun tam olarak anlaşılması için diğer gezegenlerin doğum haritasındaki konumu da hesaplanmalıdır.