Oğlak Burcu Kadını Özellikleri: Oğlak Kadınının Cinsellik Ve Aşk Hayatı

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri: Oğlak Kadınının Cinsellik Ve Aşk Hayatı

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri: Oğlak Kadınının Cinsellik Ve Aşk Hayatı

Oğlak kadını tam bir güç merkezidir. Yaşlı ruh bilgeliği ve içsel becerikliliğin bir birleşimi olan bu tuhaf keçi, sert kişiliklerinin özlerine kadar uzandığı şeklindeki ortak algı nedeniyle çoğu zaman yanlış anlaşılırlar. Sık sık sabırlı ve hatta sert dış özelliklerinden korkulmaması gerekir. İçsel olarak oğlak burcu kadınları inanılmaz derecede hassas ve duygusaldırlar. Ancak bu yanlarını sık sık göstermezler. Kalplerini kollarına takmazlar. Bu nedenle gerçekten ne hissettikleri hakkında hiçbir fikir vermezler.

Açık bir şekilde anda kalarak iletişim kurmayı öğrenmek genellikle kendi yollarında sıkışan bu istikrarlı toprak burcuna her zaman nimettir. Oğlak burcu kadınlarında melankolik düşünmeye yönelik belirgin bir eğilim vardır. Satürn tarafından yönetilen bu burç nihayet dile gelip kendisini rahatsız eden şeyi söylemeden önce genellikle asırlar geçer.

Tam bir alışkanlıklar insanı olan oğlak burcu kadını dünyasındaki her şeyi bu şekilde etiketlemekten hoşlanır. Buna bağlı olarak da genellikle dikkatlice araştırılmış ve düşünülmüş A planından ani bir B planına geçiş yapmakta güçlük çeker. B planı daha iyi bir seçenek olsa bile durum değişmez. Oğlak burcu kadınının biraz gevşeyip eğlenmek için vakit ayırması gerekir. Gezileri ve tatilleri önceden planlanmış olsa bile.

Alaycı kişiliği ve kuru mizahı ile tanınan oğlak burcu kadını bir şey onu eğlendirdiğinde yüksek sesli gülüşüyle diğerlerini şaşırtır. Çünkü genelde sessizdir. Çoğunlukla geleneksel ve çalışkan olarak tanımlanan pek çok oğlak burcu zodyağın gizli tuhaflarıdır.

Oğlak Burcu Kadınının Cinsellik ve Aşk Hayatı

Oğlak burcu kadınları özellikle genç yaşlarında bazen aşkla zor zaman geçirmeleri ile bilinirler. Oğlak burcu kadını, gençken bile sonsuza dek sürecekmiş gibi sevgililerinin her birini görmekte zorlanacaktır. İlk randevularında partneri ile nasıl yaşlanacağını ve ön verandada yan yana durup gün batımını izleyeceğini düşünebilir.

Genellikle tek eşliliğe meyilli olan oğlak burcu kadını için flört kafa karıştırıcı olma eğilimindedir. Ayrıca iyi arkadaşlarına ya da uzun süredir hayatında olan insanlara âşık olma eğilimi de olabilir. Oğlak burcu kadını için ilk görüşte aşk çok fazla gerçekleşmez. Buna bağlı olarak bir oğlak burcu kadınının bir kişiden hoşlandığını anlaması uzun zaman alabilir.

Taliplerin tuhaf flörtlerinden habersiz bir şekilde oğlak kadını son derece doğrudan olunmasını gerektirebilir. Onun hakkında hissedilenlerin kendisi tarafından anlaşılabilmesinin tek yolu budur. Aksi takdirde inceden inceye yapılan mesajları almayabilir. Doğanın bu güçlü, çalışkan gücünün yumuşak bir tarafı olduğunu ve kendisinin ne kadar takdir edildiğini bilmek için iltifat duymaya ihtiyacı olduğu unutulabilir.

Yatak odasında, seks söz konusu olduğunda tam bir canavar olarak tanınan oğlak burcu kadını vahşi yönünü sergiler. Daha hayvansal yönüne düşmekten korkmaz.

Oğlak Burcu Kadını ve Ev Hayatı

Ev, oğlak burcu kadınının mutlu yeridir. Deneyimin her yönünü kontrol edebileceği bir yerde, mutfak masasında kalmayı ve eğlenmeyi tercih etme eğilimindedir. Oğlak burcu bir kadın kendi alanında misafirleri ağırladığında ve müziği, ışığı, sıcaklığı ve genel durumu dikte edebildiği zaman rahatlar. Bu sayede kendisi olabilir. Dışarı çıkmak oğlak kadını için hesaplı bir fırsattır. Oğlak burcu kadınları geçmişe doğru çekilir ve tarih tarafından büyülenirler. Bu yüzden evleri genellikle antikalar ve geçmiş dönemlerden kalma tuhaf parçalarla doludur.

Oğlak burcu kadınlarının maddi nesneleri genellikle kendilerinin bir uzantısı gibi görme eğilimleri vardır. Bu nedenle biriktirme eğilimleri bulunur. Bu durumun her zaman farkında olmaz. Ancak evi dağınık olmaya başladığında kendini daha ağır ve hüzünlü hissetmeye başlar. Eşyaları düzenli olarak hareket ettirmek, toplamak ve bazı eşyalardan kurtulmak oğlak burcu kadını için daha sağlıklı olacaktır. Bu sayede kendini mutlu hissedecektir.

Oğlak Burcu Kadını ve İş Hayatı

Oğlak burcu insanlarının en güçlü iş ahlakına sahip olduğu bilinmektedir. Burçlarını sembolize eden keçi gibi çabalarını hırslarının dağına tırmanmak için kullanırlar. Oğlak burcu kadınının seçtiği kariyer, kimliğinin özelliklerine çok bağlı olma eğilimindedir. Bu kendi potansiyelinin altında hissettiren bir iş yaptığı durumda ya da işini kaybettiği durumda duygusal olarak acı verici olur. Oğlak burcu kadını avukat, yazar veya şef olabilir. Ya da yaptığı meslek ile baştan sona tekrar tanımlanabilir. İşlerini yapmak için gerekli günlük görevler, kim olduklarının ve dünyada nasıl yürüdüklerinin önemli bir parçasıdır.