hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Rüyada Asansör Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Asansöre Binmek Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada Asansör Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Asansöre Binmek Nasıl Yorumlanır
  expand

  Rüyalarımız kimi zaman korkularımızı yansıtmaktadır. Bu korkular bilinçaltımıza işlediğinde rüyalar çekilmez olabiliyor. Pek çok insanın asansör korkusu olduğu malumdur. Bu korkuya sahip olan ve rüyasında asansör gören bir kimse için yorum anlamı net değildir. Ancak asansörden korkmayan biri için rüyada asansör görmenin vizyonları oldukça açıklayıcıdır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rüyada Asansör Görmek

   Rüyada asansör görmek, hayatınızın her adımında size eşlik eden bir rekabetin işaretidir. Kimisinde başarıya ulaşabilir, kimisinde başarısızlıkla sonuçlanabilir. Bu size kalmış bir şeydir. Ancak kendi potansiyelinizi keşfetmeniz için bir adım atmanız gerektiğine ve o asansöre binerek yükselmeye izin vermenize işaret eder.

   Rüyada Asansöre Binmek

   Rüyada asansöre binmek, kişisel gelişiminizi ve becerilerinizde önemli bir gelişmeyi temsil eder. Artık yeteneklerinizi geliştiremeyeceğinize inanıyor olabilirsiniz. Bu rüya ayrıca potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak üzere olduğunuzu gösterir. Sırf yeni şeyler denemeye açık olduğunuz için asla hayal bile etmediğiniz fırsatlar elinize geçecek demektir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Rüyada Asansörden İnmek

   Rüyada asansörden inmek, artık bittiğine işaret eder. Bu bir ilişkinin sonu, bir işin bitimi, bir yerden ayrılma gibi pek çok vizyonu temsil eder. Bittiğini kabul etmediğiniz durum her ne ise bilinçaltınız artık bunu kabul etmeniz için sizi zorlamaktadır. Kendinizi kandırmaktan vazgeçmeli ve yeniliğe açık olmalısınız demektir.

   Rüyada Büyük Asansör Görmek

   Rüyada büyük asansör görmek, hayattaki konumunuzla ilgili mevcut hislerinize ışık tutabilir. Muhtemelen, her zaman yaptığınız şeyi yaparken başkalarının büyük kararlar aldığını ve ileriye sıçradığını görüyorsunuz. Bu durum sizi derinden etkiliyor ancak kendiniz için bir şey yapmıyorsunuz. Rüyanızda gördüğünüz büyük asansör sizin de yükselebileceğinize ancak bunun için çaba göstermeniz gerektiğine yorumlanır.

   Rüyada Dar Asansör Görmek

   Rüyada dar asansör görmek, son zamanlarda stresten ve sıkıntıdan kendinizi bir kafeste gibi hissetmenize yorumlanır. Sizi kafesin içerisine iten durumlardan uzak kalmalısınız. Bir ara vermeniz ve tatile çıkmanız önerilir.

   Rüyada Asansör Düşmesi

   Rüyada asansör düşmesi, yaşanacak olan talihsiz bir duruma delalet eder. Asansörün içerisinde siz varsanız bu talihsizlik sizin başınıza gelecek demektir. Ancak sadece asansörün düştüğünü görmüşseniz o halde yakın çevrenizden birinin başına gelecek olaya işarettir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow