hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Rüyada Çekirge Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Eve Çekirge Girmesi Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada Çekirge Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Eve Çekirge Girmesi Nasıl Yorumlanır
  expand

  Rüyada çekirge görmek; rüya alimleri tarafından hayırlı yorumlanmaz. Bununla birlikte bu rüya; çok söz, bela, kavga, fırtınalı zamanlara işaret eder. Rüyada bir yerde birden fazla çekirge görmek; hayırlı değildir. Kötü olayların yaşanmasına işaret eder. Bunun dışında çekirgelerin olduğu yere zarar vermemesi; sevinçli olay, mutlu haberler ve sevinç demektir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Rüyada Çekirge Görmek Ne Anlama Gelir?

   Rüyada çekirge görmek; rüyayı gören bireyin işlerinin yolunda gitmemesi olarak tabir edilir. Rüya sahibi neye dokunsa, o konuda hüsran yaşayacaktır. Başka konular adına da aynı şeyler yaşanacaktır. Fakat aynı şekilde rüyayı gören bireyin iş değişikliği yapması ve hu farklılık ile hayatının tekrardan yoluna gitmesine işaret eder. Bu iş, rüya sahibinin kısmetini açacak, sosyal hayatını geliştirecek ve evlilik yaşamında daha iyi zamanlar geçirecektir.

   ​​​​​Rüyada Eve Çekirge Girmesi Nasıl Yorumlanır?

   Rüyada eve çekirge girmesi; hayırlı değildir. Bu rüya rızkın daralmasına, malın bitmesine ve yanlış işler yaparak borçlanmaya, sıkıntılı, stresli bir döneme gitmeye işarettir. Rüya sahibi gücünü kaybedecektir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Rüyada Çekirge Öldürmek

  Rüyada çekirge öldürmek; rüya sahibi adına hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin kısmetinin açılmasına tabir edilir. Bu kısmet hem evlilik hem de iş bakımından gerçekleşecektir. Yakın bir dönemde iyi iş sahibi olmak veya evlenmek adına hayırlı bir kısmetin karşısına çıkması olarak tabir edilir. Bunun yanı sıra bireyin engelleri yıkarak geçeceğini ve girdiği her iş için başarılı olmasına işarettir. Rüya sahibinin şansı yaver gidecektir. Bu şansla birlikte karşısına çıkacak olan avantajları iyi değerlendirmesi gerektiğine dair haber verici nitelikte bir rüyadır.

   Rüyada Yeşil Renkte Çekirge Görmek

   Rüyada yeşil renkte çekirge görmek; rüya sahibinin dikkat etmesi gerekeceği anlamına gelir. Rüyayı gören rüya sahibinin çevresinde çokça düşmanı olmasına, maddi kazancının bitmesine ve yaşamı boyunca pişman olacağı bir yanlış yapması olarak tanımlanmaktadır.

   Rüyada Çekirgenin Zıplaması

  Rüyada çekirgenin zıplaması; çekirgeyle alakalı birçok yorumda olduğu üzere, iş yaşamı ile bağlantılı bir şekilde tabir edilmektedir. Fakat rüyanın genel olarak olumsuz yorumlara sahip olduğu belirtilir. Bu tür rüyayı gören bir kişi; iş yaşamında yaşadığı sorunlardan ötürü yeni bir iş arayışına girecektir.

   

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow