hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Rüyada Dolu Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Dolu Yağması Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada Dolu Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Dolu Yağması Nasıl Yorumlanır
  expand

  Rüyada dolu yağdığını görmek huzur eden bir rüya olarak yorumlanıyor. Bu rüya hayırlı değildir. Rüya sahibini çetin günler beklemektedir. Ayrıca rüyada dolu yağması büyük sorunların doğacağına kıtlık ve çile ile uğraşılacağına işaret eder. Rüya sahibi için sıkıntılı dönemlerin yakın olduğu bu rüyada ortaya çıkmaktadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Rüyada Dolu Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir?

   Rüyada dolu yağması hayırlı olarak tabir edilmez. Bu rüyada rüya sahibini kötü günler beklediği gösterilmektedir. Ayrıca bu rüyada kıtlık ve düşmanın çoğalmasına işaret edilir. Yani rüyada dolu yağdığını görmek kötü bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibi huzurunu ve bereketini kaybedecek demektir.

   Rüyada Dolu Yağması

   Rüyada Dolu yağması olumsuz bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüya yorumcularına göre rüyada dolu yağması düşmana, musibete, çileye ve kıtlığa işaret eder. Bunların yanı sıra bu rüya hastalık ve kedere de işaret eder. Rüya sahibinin bir hastalığı olacağı vurgulanıyor.

   Rüyada Eve Dolu Yağdığını Görmek

   Bir kimse rüyasında eve dolu yağdığını görmüşse o kişinin evinden huzur ve bereket çıkıp gidecek demektir. Rüya sahibi yakın zaman içinde malını ve huzurunu kaybedecektir. Evinin bereketi gidecek ve kıtlık içinde kalacak demektir. Bunların yanı sıra rüyada eve dolu yağması evin içinde huzursuzluk çıkacağı ve ev ahalisinin birbirine düşmanlık besleyeceği anlamına gelir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Rüyada Küçük Taneli Doğu Yağdığını Görmek

   Rüyada küçük taneli dolu yağması ufak tefek sorunlar çıkacağı fakat bu sorunların uzun süreli etki göstereceği belirtilmektedir. Rüya yorumcularına göre rüyada küçük taneli olarak yağan dolu geçici sıkıntı, dert, musibet ve hastalık anlamına gelir. Rüya sahibi için sıkıntılı fakat geçici bir dönem başlayacak demektir.

   Rüyada Ceviz Büyüklüğünde Dolu Yağması

   Rüyada ceviz büyüklüğünde dolu yağdığını görmek büyük sıkıntılar kapıda demektir. Rüya sahibinin hanesinde bereket kalmayacak ve huzursuzluk baş gösterecek anlamına gelir. Ayrıca nu rüya bela ve musibet olarak yorumlanır. Büyük kayıplar yaşanacağı açıkça gösterilir. Bunların yanı sıra rüyada ceviz tanesi kadar büyük dolu yağması zor bir hastalık demektir. Kısacası bu rüya dert, çile, hastalık, kıtlık ve huzursuzluk olarak tabir edilir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow